Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.10 ognisko "Zakończenie lata"
#1
Wielkimi krokami zbliża się koniec lata a także koniec sezonu rowerowego.  W związku z powyższym stowarzyszenie „Rowerowy Lublin” zaprasza użytkowników naszego forum na ognisko.
                Organizatorzy zapewniają kiełbaskę na ognisko i napoje. Natomiast jeżeli ktoś z forumowiczów chce popisać się potrawami przyrządzanymi na grillu to z chęcią posmakujemy specjałów przez Was przygotowanych (duży, murowany grill jest na miejscu).
                Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie „Prywatnej Wiadomości” do mnie (Noorbi) z konta forumowego z imieniem i nazwiskiem. Osoby niezarejestrowane na forum nie będą mogły wziąć udziału w imprezie. Abyśmy mogli odpowiednio się przygotować na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.09.2016r.

Miejsce: uroczysko Dąbrowa
Termin: 07.10.2016 godzina 17.00

                                                                                                  Zapraszamy

                                                                                                  Zarząd oraz Stowarzyszeni  -"Rowerowy Lublin"


P.S. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW
Odpowiedz
#2
Świetny pomysł na integrację i powspominanie tego co się wydarzyło w sezonie 2016 Smile
Ludziska wysyłajcie @ do Noorbiego  Big Grin

A tutaj zrobimy listę aby przekonać niezdecydowanych  Wink

1. Noorbi
2. Mariobiker
3.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Zadzwonię i pozdrowię Was z  Green Mountain Tongue
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Mam prośbę. Nie twórzmy na razie żadnej listy. Na bieżąco będę ją tworzył u mnie a pod koniec września wrzucę na forum. Chyba że jest inna potrzeba.
Odpowiedz
#5
Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
(05-09-2016, 08:21)Bart napisał(a): Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?

To wylicz więcej Angel

Na ognisko oczywiście się piszę i wysyłam PW Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
(05-09-2016, 07:16)Noorbi napisał(a): Mam prośbę. Nie twórzmy na razie żadnej listy.

OK Panie kierowniku Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Kilka osób jest już na liście.
Pojawiło się pytanie czy na ognisku mogą być "izotoniki"? Oficjalnie nic na ten temat nie wiemy ale nieoficjalnie dopuszczamy.
Odpowiedz
#9
Zakończenie lata, to będzie w październiku Wink
Odpowiedz
#10
(05-09-2016, 08:21)Bart napisał(a): Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?

https://www.youtube.com/watch?v=0EIsqDRHZcM Big Grin

Proszę dopisać mnie do listy !
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości