Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
#11
(14-09-2016, 18:14)JuraS napisał(a): Także tego ,zgłaszam się na wakujące miejsce zastępcy kierownika wycieczki ,z tym że ,mój udział jest pewny tak na 99,69 % Big Grin .
W takim razie będzie nas dwóch  Big Grin i powinniśmy dać radę ogarnąć to "zamieszanie" Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Jurku, Mariuszu - ratujecie honor RL-a - kaski z głów dla Was! Stokrotnie DZIĘKUJĘ!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Jeszcze mi zostało trochę plakatów promujących ETZT, jeśli są chętni na ich dystrybucję, to jeszcze dziś będę jeździł i rozklejał, mogę komuś podrzucić.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Tłumów raczej nie będzie:
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Lublin/#4
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
(15-09-2016, 18:14)JuraS napisał(a): Tłumów raczej nie będzie:
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Lublin/#4
Może tak źle nie będzie  Confused w deszczu też da się jechać  Big Grin (idę szukać błotników Wink )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Najważniejsze wydarzenie Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2016 zbliża się nieubłaganie czyli [Obrazek: 2757.png]"Europejski Dzień bez Samochodu"[Obrazek: 2757.png]na Moście Kultury.
Zapraszamy.

W tym dniu zapraszamy na:
  • bezpłatne przejazdy komunikacją miejską za okazaniem dowodu rejestracyjnego samochodu. Ważny dowód rejestracyjny uprawnia do przejazdów jedna osobę.
  • każda pierwsza godzina wypożyczenia Lubelski Rower Miejski będzie darmowa!
na Moście Kultury odbędą się:
  • konkursy wiedzy o komunikacji miejskiej (ZTM, MPK, LTEK)
  • bezpłatne przejazdy zabytkowym pojazdem „Gutek”
  • warsztaty reperowania rowerów (Bike Boys)
  • ozdabianie rowerów (Słoneczny Pokój)
  • pamiątkowe zdjęcie dla wszystkich
  • znakowanie rowerów przez policję
  • ciekawe wystawy – piesze, rowerowe
  • przejażdżki tallbike'em, rikszą, rowerem transportowym, monocyklem oraz bicyklem
  • lekcje edukacyjne w trolejbusie Solaris z zakresu komunikacji miejskiej
  • dystrybucja map z ZTM z przebiegiem tras linii komunikacji miejskiej
  • konkurs cycle chic dla uczniów
  • Pan Rowerek - promocja eleganckiego przemieszczania się na rowerze
  • Bezpłatny pomiar ciśnienia wewnątrz-gałkowego w kierunku określenia ryzyka jaskry (Stowarzyszenie „Zyskaj Zdrowie”)
  • Bezpłatne komputerowe badania skóry twarzy i włosów oraz porady dermokonsultantki
Zdjęcia z już odbytycz wydarzeń tegorocznych jak i z wcześniejszych lat: http://etzt.ekolublin.pl/?name=galeria
 
---------------
 
W tym tygodniu jeszcze warsztaty praktyczne na Miasteczku Ruchu Drogowego przy Al. Zygmuntowskiej - 20.09, MOSiR Lublin, g.12.oo
oraz Spacer z przeszkodami 21.09 organizowany przez Pieszy Lublin
Odpowiedz
#17
Dziś odbył się "finał" ETZT, czyli Dzień Bez Samochodu.
O 16.00 zaplanowany był przejazd rowerowy przez miasto w asyście Policji, oczywiście meta tradycyjnie pod Ratuszem, gdzie Panowie Smile z Porozumienia Rowerowego przeprowadzili losowanie nagród wśród uczestników przejazdu.
Wygrałem m.in. film "Carte Blanche" Smile Zaledwie kilka fotek z przejazdu: https://photos.google.com/share/AF1QipPX...ZhMEhDYVJB
Osobom zaangażowanym w organizację ETZT serdecznie dziękuję.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
Trasa, którą przebyły 23 osoby lub więcej w asyście Policji jest dostępna TUTAJ
Za organizację i informacje o nim serdecznie dziękuję! Smile Big Grin
Odpowiedz
#19
Witajcie,
byłem tam jako jedna z tych 23 osób - szczerze, to gdyby nie to że jechałem sobie na rundkę dookoła zalewu i się na moście Kultury zatrzymałem, przy zgrai ludzi to bym nie wiedział o tym - mimo wszystko słabo rozpropagowane - ale sam przejazd fajny Smile
A no i lampki na drugi rower wygrane Smile
Odpowiedz
#20
(22-09-2016, 19:59)sobol napisał(a): Witajcie,
byłem tam jako jedna z tych 23 osób - szczerze, to gdyby nie to że jechałem sobie na rundkę dookoła zalewu i się na moście Kultury zatrzymałem, przy zgrai ludzi to bym nie wiedział o tym - mimo wszystko słabo rozpropagowane - ale sam przejazd fajny Smile
A no i lampki na drugi rower wygrane Smile
@sobol były informacje m.in. w necie na Lublin112, Kurierze, Dzienniku, na FB. Nikt Ci sms'a nie wyśle z zaproszeniem Smile
Gratuluję wygranej Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości