Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.10 ognisko "Zakończenie lata"
#31
Do której planujecie biesiadować? Będę mógł się pojawić przed 21 dopiero :/
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#32
Szymek, pora jak znalazł. Tylko zadzwoń wcześniej i dowiedz się, czego komu już brakuje, to dowieziesz.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#33
Przykro mi, ale niestety zmogła mnie choroba i nie dojadę. Mam nadzieję, że poznam Was w innym terminie. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
Jak nie jak tak
Odpowiedz
#34
Jakies jaja z tym ogniskiem, czy co kurczę? 
https://www.dropbox.com/s/hnva6q65v1i7gu...8.jpg?dl=0
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#35
Pierwszy! Big Grin Mega udane ognisko! Były kiełbaski, były szanty, czego więcej trzeba? Wink Oby coraz więcej takich integracji. Dzięki wielkie za pomysł i organizację m. in. dla Noorbi, Katka, Eliza, Ex Driver.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
(07-10-2016, 23:34)Rado napisał(a): Mega udane ognisko! Były kiełbaski, były szanty, czego więcej trzeba? Wink Oby coraz więcej takich integracji. Dzięki wielkie za pomysł i organizację m. in. dla Noorbi, Katka, Eliza, Ex Driver.
Nic dodać nic ująć  Big Grin Dziękuję, że Wam się chciało Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Ostatni "ogniskowy" melduje się w domu. Gdzieś tam na ścieżce został Radzik  Wink
Było zacnie. Fajnie było Wasze mordki znów zobaczyć Smile  Dobrej nocy
Odpowiedz
#38
Super imprezka Big Grin fajnie było Was zobaczyć w tak licznym gronie Smile
Wielkie podziekowania dla KATKI za ogarnięcia całej imprezy od początku do końca!
Odpowiedz
#39
I ja dziękuję Noorbiemu, dziewczynom i Markowi za organizację, wszystkim za wspólną zabawę, a Adamowi za ppdwózkę Smile I oczywiście pogodzie, że nie padało :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#40
No cóż, przyjmuję podziekowania  Big Grin ale to Wam dziękuję najbardziej Exclamation Exclamation Exclamation  Bez Was nie ma takich integracji   Cool Było ciepło od ognia, czułe od Radzika Confused , sympatycznie od rozmów, śmiechów i żartów. Fajnie jest się spotkać tak po prostu. Cytując klasyka: DOBRZE ŻE JESTEŚCIE  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości