Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.10 ognisko "Zakończenie lata"
#51
Dzięki za miłe słowa  , nie spodziewałem się  tego. Będąc nieobecnym jednak  duszą i myślami byłem z Wami.  . Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#52
Lepiej późno niż później - ze swojej strony również dziękuję za tę inicjatywę! Rzadko mamy siebie wszyscy w jednym miejscu - było zacnie!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#53
Skoro tak się podobało, to może podobna formuła na rozpoczęcie sezonu? Można od razu przyjąć, ze będzie to w dniu topienia Marzanny. I wtedy Od rana topienie Marzanny, wycieczka rowerowa i na koniec dla forumowiczów i stowarzyszonych ognisko. Taka całodzienna impreza.
Odpowiedz
#54
Jestem na zdecydowane TAK!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#55
No to jak prezes jest na zdecydowane tak, to impreza zostanie wpisana do kalendarza na 25 marca 2017!?
Odpowiedz
#56
(12-10-2016, 19:34)Noorbi napisał(a): No to jak prezes jest na zdecydowane tak, to impreza zostanie wpisana do kalendarza na 25 marca 2017!?
Prezes nie jest autokratą, jeszcze Zarząd musi wyrazić na to zgodę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#57
(12-10-2016, 19:56)Rado napisał(a): jeszcze Zarząd musi wyrazić na to zgodę.

Oczywiście jestem na TAK Smile
I trzeba już brać się za układanie kalendarza na sezon 2017
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#58
Dajcie spokój, nie ma co wyrażać zgody. Nadaje się i tyle. Czyli na Topieniu Marzanny będa dwa ogniska Wink.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#59

(12-10-2016, 20:43)mariobiker napisał(a):
(12-10-2016, 19:56)Rado napisał(a): jeszcze Zarząd musi wyrazić na to zgodę.

Oczywiście jestem na TAK Smile
I trzeba już brać się za układanie kalendarza na sezon 2017

I fajnie :Smile
Tylko już jest potrzebny taki kalendarz, aby uniknąć poprzednich nieporozumień... 
1) Kalendarz imprez, w których RL jest organizatorem/współorganizatorem i jest prośba aby stowarzyszeni/sympatycy wsparli i pomogli w organizacji. 
I to w pierwszej i najważniejszej kolejności. 
2) Imprez sportowych, w których startują uczestnicy w barwach RL i jest prośba o doping. 
3) Innych imprez (polecanych przez RL), w których RL mógłby się pojawić lub tylko obserwować. 
Oczywiście nie ma sensu tworzyć różnych kalendarzy, tym bardziej, że część z nich może się pokrywać. 
Ale ważne, aby zawsze wyraźnie była zaznaczona rola RL w danej imprezie. 
I trzeba to zrobić bardzo szybko, aczkolwiek z pełną "mobilnością" i uzupełnianiem na bieżąco :Smile
Już powinien być taki temat/kalendarz na forum (chociażby propozycja "Topienia Marzanny") i na bieżąco aktualizowany.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#60
Oczywiście popieram obydwie inicjatywy; twórzmy kalendarz i róbmy huczne rozpoczęcie sezonu!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości