Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
#71
(23-11-2016, 14:05)katka napisał(a): Wszystko wskazuje na to, że ja przyjadę samochodem. Więc zgadamy się się później.
Norbert już dzisiaj do mnie dzwonił i wieczorem odbiera flagę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#72
Ja dostarczę tubę i plakaty
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#73
Marku, proszę przyjedź troszkę wcześniej by okleić plakatami auto Noorbiego Smile
UWAGA!
WAŻNE INFO: po Masie spotykamy się w Zielonym Talerzyku by omówić kwestie organizacyjne przyszłych imprez.

EDYSZYN:
Zielony Talerzyk odpada, bo tam dziś mają koncert. Myślałem o Kabarecie na Godebskiego/Weteranów, ale tam będzie problem z rowerami. Rzut Beretem odpada, bo Andrzejki no i rowery... Chyba nie pozostaje nic innego jak Pod Strzechą przy Globusie (wjazd od ul. T. Zana) - miejsca dużo i na nas i na rowery. Co Wy na to?
Chyba, że znacie jakieś inne miejsce spełniające kryterium dużej pojemności na nas i nasze rumaki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#74
Dzięki za  tak liczne przybycie na  tak ważną M.K. Miłe towarzystwo  i kilka osób których dawno nie widziałem. Kilka fotek ode mnie --- przepraszam za jakość ale to tylko komórka Wink 



https://goo.gl/photos/E7Xy2BYALrX6z1dN8
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#75
(25-11-2016, 21:21)Ex Driver napisał(a): Dzięki za  tak liczne przybycie na  tak ważną M.K.
Przyłączam się do podziękowań Smile

[Obrazek: zdjecie,600,656510,20161125,listopadowa-...tyczna.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#76
Pięknie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do SUKCESU! całej akcji, bo inaczej nie można nazwać zebrania ponad 220 kg darów z dwóch zbiórek łącznie.
Bez Was nie byłoby to możliwe. Przypomnę, że rok temu zebraliśmy w sumie ok. 100 kg!
Poprzeczka na przyszły rok wzrosła Big Grin  Ale... damy radę!
Co do dzisiejszego dnia, to martwiłem się jedynie, że nie będzie żadnego reprezentanta Radia Lublin przed siedzibą, gdyż nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi... Jakże się myliłem! Zaszczyciła nas swoją obecnością główna inicjatorka akcji PDPZ - Pani Redaktor Ewa Dados! I widać było po Niej, że jest MEGA szczęśliwa! Dziękowała nam bardzo w imieniu potrzebujących dzieci. Takie chwile naprawdę motywują do dalszego działania!
http://www.radio.lublin.pl/#/news/58388e...0f1d3c9869
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#77
Świeżutkie podziękowania Big Grin, odebrane dzisiaj:
[Obrazek: PdR4J1JyZoJwyIVYE8Awd9oM10u6RMnH09uEL1j7...77-h932-no]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#78
Super Smile i to raczej nie zostanie przerwane Smile
Odpowiedz
#79
Radek nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu  informacje od Ciebie wyświetlają mi się jak  znak drogowy --zakaz wjazdu-- Undecided
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#80
(23-01-2017, 23:33)Ex Driver napisał(a): Radek nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu informacje od Ciebie wyświetlają mi się jak znak drogowy --zakaz wjazdu-- Undecided
Jakąś godzinę temu jak wchodziłem na forum, to te podziękowanie wyświetliło mi się normalnie, a teraz jak Marek napisał o znaku "Zakaz wjazdu" to mi też się tak to wyświetla.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości