Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL - 2017. Zamówienia do 21.02
#21
Mam, spodenki na szelkach, koszulkę, rękawki, kamizelkę - wszystko XL. Jak ktoś będzie zainteresowany to wezmę na kręcenie Smile
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#22
(07-02-2017, 18:05)Lech napisał(a): Mam, spodenki na szelkach, koszulkę, rękawki, kamizelkę - wszystko XL. Jak ktoś będzie zainteresowany to wezmę na kręcenie Smile

Lech-u bierz o ile to nie problem - bo ja mam L / XL - zależnie od producenta - ale przynajmniej będzie już wiadomo.

Jakby ktoś miał komplet L to też bym prosił o zabranie -  Dzięki z góry
Odpowiedz
#23
Ja również bardzo sobie chwalę kamizelkę Vest75 - wprawdzie kupując ją, nie sugerowałem się parametrami termicznymi, aerodynamicznymi czy jakimikolwiek innymi, ale głównie jako element, nazwijmy to, identyfikacji wizualnej - w razie potrzeby można ją założyć na każde ubranie. A i od wiatru też chyba trochę chroni Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
(07-02-2017, 18:14)sobol napisał(a): Jakby ktoś miał komplet L to też bym prosił o zabranie -  Dzięki z góry
Koszulka L ale gatki M (wezmę).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
A co byście tak z czystym sercem polecili, bo jest dobre, funkcjonalne, przydaje się w różnych okolicznościach itp.? Np. coś w rodzaju tego buffa, którego można i na szyję, i pod kask i podejrzewam nawet, że do czyszczenia okularów przydałoby się lepiej niż koszulka ze Święta Roweru Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#26
(07-02-2017, 19:08)mraugorzata napisał(a): A co byście tak z czystym sercem polecili, bo jest dobre, funkcjonalne, przydaje się w różnych okolicznościach itp.? Np. coś w rodzaju tego buffa, którego można i na szyję, i pod kask i podejrzewam nawet, że do czyszczenia okularów przydałoby się lepiej niż koszulka ze Święta Roweru Big Grin

Kamizelka jest the best (vest 75). Wszystko co napisał Damian, plus kompaktowa po zwinięciu. Może Wam zrobią jakąś babską wersję Big Grin albo vest 85 -taliowana się nada Huh
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#27
Sobol gdzie i kiedy idziecie na ten spining w lublinie ?
Odpowiedz
#28
Zieniu masz watek w tym dziale.


Ej Ziomale, 
Ma ktos jakies ciuchy 2XL, 3XL ?

Lechu? Kolego sympatyczny w ciasnych adidaskach, jak Ci stroje leza?, zmieszcze sie w XL?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#29
(07-02-2017, 20:08)zienio napisał(a): gdzie i kiedy idziecie na ten spining w lublinie ?

http://forum.rowerowylublin.org/thread-9638.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
(07-02-2017, 20:56)Bart napisał(a): Lechu? Kolego sympatyczny w ciasnych adidaskach, jak Ci stroje leza?, zmieszcze sie w XL?

Kolego z torbacza, leżą poukładane w kanty. Nie zmieścisz się, no way...chiba że się przerzuciłeś na wegetariańskiego kebsa i ewentualnie z wyskoku Dodgy
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości