Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje RL - 2017. Zamówienia do 21.02
#31
(07-02-2017, 20:56)Bart napisał(a): Zieniu masz watek w tym dziale.


Ej Ziomale, 
Ma ktos jakies ciuchy 2XL, 3XL ?

Lechu? Kolego sympatyczny w ciasnych adidaskach, jak Ci stroje leza?, zmieszcze sie w XL?

Bart. zobaczysz, że moje 4XL będzie leżeć jak ulał.
Odpowiedz
#32
(07-02-2017, 20:56)Bart napisał(a): Zieniu masz watek w tym dziale.


Ej Ziomale, 
Ma ktos jakies ciuchy 2XL, 3XL ?

Lechu? Kolego sympatyczny w ciasnych adidaskach, jak Ci stroje leza?, zmieszcze sie w XL?

Bart dysponuje koszulką 213 XXL, ale sam rozważam zakup większej, a przy tobie to ja szczypiorek jestem Smile  

Pozdrawiam
Odpowiedz
#33
MARTOMBIKE  ma rozmiarówkę z księżyca. Kolejny raz nic nie można dobrać.  Kolejny raz rezygnuję
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#34
Ja jestem po przymiarce i już wiem, że M jest dla mnie za małe.
Odpowiedz
#35
Dzieki Andrzeju, czyli trzeba celowac wyzej.
Marku nie denerwuj sie, moze z Norberckiem pogadaj, moze podpasuje Ci cos z jego garderoby.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#36
Marku. Nie rozumiem podejścia do tematu. Rezygnujesz bo na papierze jest napisane tak jak jest. Masz możliwość przymierzyć w rzeczywistości, więc chyba nie chodzi tu o rozmiarówkę z księżyca.
Odpowiedz
#37
(11-02-2017, 23:37)Mieszkaniec LUB napisał(a): MARTOMBIKE ma rozmiarówkę z księżyca. Kolejny raz nic nie można dobrać. Kolejny raz rezygnuję
Marku, spokojnie. Będzie okazja do przymierzenia strojów za tydzień, jak nie będziesz miał wtedy czasu, to umów się z kimś indywidualnie na przymiarkę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
No sorry. Przecież to nie polega na tym żeby biegać po kolegach i mierzyć kolejne zestawy. Firma ma mieć konkretne rozmiary i nie zmuszać odbiorców do  do takich podchodów ---- może się nada a może nie.  W Quest-cie nie ma takich cudów. Tu zaznaczę że nie czerpię żadnych korzyści od w/w firmy. Po prostu w/g  ich rozmiarówki zakupiłem cały komplet i po włożeniu  na siebie było i jest OK. Bez sesji przymiarkowej.  Zwyczajnie poczekam na konkretne oferty.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#39
Zamówienie poszło na @.
Odpowiedz
#40
(12-02-2017, 18:07)MarekK napisał(a): Zamówienie poszło na @.

no i co kozaczysz Tongue

moje tez pójdzie jak tylko pomierzę rozmiary Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości