Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III nocna Dycha Do Maratonu, 11/12.02
#31
jednym słowem: Dzięki ! za to że Wam się chciało

Uścisk dłoni Prezesa przed startem i izotonik na mecie, RL dba o morale reprezentantów Big Grin
Odpowiedz
#32
Rado załapał się na fotkę:
http://www.kurierlubelski.pl/sport/biegi...,22662862/
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#33
I ja dziękuję Smile Odkąd wkroczyłam na ścieżkę biegową, lubelskie biegi kojarzą mi się z obstawą Rowerowego Lublina Big Grin Dzięki Wszystkim za mega robotę  Smile
Odpowiedz
#34
Mega szacunek dla wszystkich biegaczy !!!
Postałem chwilkę na Hempla i już miałem dosyć a co dopiero biegać w takich temperaturach.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#35
(13-02-2017, 00:26)Mariobiker napisał(a): Mega szacunek dla wszystkich biegaczy !!!
Postałem chwilkę na Hempla i już miałem dosyć a co dopiero biegać w takich temperaturach.

a ja tak pod tym Hempla cie wyglądałem - obiecałeś coś szybkiego na rozgrzewkę - i nici z tego ..... Tongue
Odpowiedz
#36
(13-02-2017, 00:26)Mariobiker napisał(a): Mega szacunek dla wszystkich biegaczy !!!
Postałem chwilkę na Hempla i już miałem dosyć a co dopiero biegać w takich temperaturach.

Tak było Smile   Elizka przefrunęła obok Nas na skrzydłach mrozu tak szybko że  nie zdążyliśmy pomachać .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#37
Jeszcze fotka wjeżdżających na metę Big Grin dwóch wolontariuszy z RLa:[Obrazek: 16587285_1353224214739205_60592102500671...e=5937CB89]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Panowie, super czas Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Kisimy się we własnym sosie xD
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#40
(13-02-2017, 20:37)Jakub.P napisał(a): Kisimy się we własnym sosie xD
Kubuś nie wiem jak Ty ale my się teraz marynujemy Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości