Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2017
#61
Piotrze,
Rozpatrywałem opcję namiot. Jestem w trakcie zastanawiania się Smile
Krzysiek w ubiegłym roku miał namiot i jeszcze jedna Koleżanka i chyba dobrze zrobili - mieli blisko do ogniska Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#62
Jakoś nie widzę noclegów w Radecznicy, a to też niedaleko od Podlesia Małego - w ogóle to fajna droga przez naszą "metę".
Ja przemyśliwam o pojechaniu do Radecznicy, potem grodzisko w Sąsiadce, Rozłopy, Szczebrzeszyn, Szperówka (może szlakiem czerwonym, gdyby nie było błota), i powrót jakimiś przysiółkami. A drugi dzień - w drugą stronę, czyli na to okropne pagórki. Nie będzie tam knajpy, ale może zajrzymy do pani Eli na wino...
Piotrek
Odpowiedz
#63
Mnie ciągnie na drugą strronę drogi nr 835 - okolice Chrzanowa i Batorza. Knajpy tam niee ma, faktycznie, ale tereny super.
Wino u Pani Eli to też pokusa Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#64
Aaaaa i jeszcze ja! Plizzzzz Big Grin


"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" S.Lem
Odpowiedz
#65
Halo, halo? Jeszcze Yanq jedzie! Pewnie z trzepacką grupą ale to się zobaczy bo ja przekupny strasznie jestem.
Jak będzie gleba w Agro to poproszę o wynajęcie 1m2 a jak nie to se namiocik wezmę - o!
Zaraz zgłosi się jeszcze ktoś ;-) A jednak była szybsza
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#66
ja bardzo poproszę, zeby mnie dopisac, MTB Krzysiek Wejdman Muzzy - czy z tego Agro to daleko bedzie do ogniska ?
W zeszlym roku strategicznie sie rozbilem z namiotem tuz obok no i fajne byly powroty z ogniska, ale szczerze mowiac bylo mi troche teskno, ze nie mieszkalem z cala grupa, a teraz to mi do Was jeszcze bardziej teskno - wiec w tym roku sie waham.

No i jeszcze jakby ktos z Krakowa jechal to cza sie umowic na dojazd.
Odpowiedz
#67
OK, meta zaklepana. Jak ktoś się nie zmieści, niech na wszelki wypadek kmini jakiś namiot albo przyczepę campingową Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#68
(08-03-2017, 09:57)mariox napisał(a): OK, meta zaklepana. Jak ktoś się nie zmieści, niech na wszelki wypadek kmini jakiś namiot albo przyczepę campingową Big Grin

Mariuszku! A przypadkiem nie ma w pobliżu innego AGRO ? Huh
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#69
Poszukaj.
Coś kiedys w Chłopkowie było. Ale to większy kawałek od bazy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#70
Jak szukałam czegoś w pobliżu, to najbliżej było gdzieś 3,5 km, ale nie wrzucałam tego, bo mają tam tylko 6 miejsc. Nazwy miejscowości nie pamiętam.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości