Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.03.2017, godz. 10.30, Łukoil JP II
#11
Będzie rekreacja pełną gębą! Osobiście będę się wlókł na końcu Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Damianku od wolnej jazdy z tyłu to jestem ja .... tak mi się wydawało  Cool
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#13
Wszyscy będziemy jechać z tyłu Big Grin Ma ktoś pożyczyć zestaw ampuli na Łukojlu? Siodełko sobie muszę ustawić bo po dzisiejszej przejażdżce coś mi nie pasi a swoich kluczy znaleźć nie mogę.
PS: Moja nowa rakieta jutro będzie miała chrzest bojowy ( dzisiaj się nie liczy bo dzisiaj było dotarcie klocków aby )
Odpowiedz
#14
Masz u mnie zestaw Cool Cool Cool
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#15
(24-03-2017, 21:26)krzychu.c.m napisał(a): Masz u mnie zestaw Cool Cool Cool

 Dzięki wielkie Krzychu :Smile Kto wie może kiedyś będę musiał Ciebie ratować d.. ( ptfu tfu nie zapeszać )
 Miało być dobrym izotonikiem Smile
Odpowiedz
#16
Pierwsza!!!

Dzięki Panowie za towarzystwo. Było zacnie Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#17
Dzięki za ustawkę, trasa sprawdzona - jest ok. W lesie między ul. Krężnicką a Prawiednikami zrobimy drobną korektę trasy - zmiana kosmetyczna, a będzie zdecydowanie bardziej widokowo. No i od Osmolickiej polecimy już bez kombinowania ścieżką wzdłuż Cienistej, a potem wzdłuż zalewu prosto na ognisko - na trasie jest kilka podjazdów, myślę że na początek sezonu (dla niektórych Wink) nie ma co szaleć Wink
A zapomniałbym - zdjęcia oczywiście są - Truskafka zrobiła kilka, pewnie później coś wrzuci Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Dzięki wszystkim siedmiu, ze mną licząc Wink , osobom za tą ustawkę treningową. Trasa dobra, miejscami błotnista, ale możliwa do "pokonania" Smile Trasę można zobaczyć https://www.endomondo.com/users/6569564/.../892849650 , a jutro będzie można porównać z trasą otwierającą sezon (dla niektórych Wink #damian.s) Big Grin
Odpowiedz
#19
Dziękuję Damianku i Wam Wspaniali towarzysze podróży za wszystko w czasie tej ustawki, tym rowerem to przede wszystkim szosa i twarde szutry Smile Smile Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#20
Dziękuję Wszystkim za ustawkę Smile
Nagle się okazuję, że co druga osoba wozi ze sobą ampule a co po niektórzy to 2 całą szafę naprawczą Big Grin
Sorry na ścieżce za zamulanie, ale 2 jazda na rowerze w tym sezonie po długiej przerwie i nogi mi odcięło ( ból mięśni i brak siły aby kręcić )

Pewnie widzimy się jutro na marzannie i lecimy tą trasę jeszcze raz Smile
Jutro pewnie będzie więcej postojów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości