Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2017
#81
(29-03-2017, 17:37)sobol napisał(a): brak roweru górskiego mtb
Robert, żartujesz?
Nie raz, nie dwa, na Roztocze Wiosną na trasę MTB wybierały się dziewczyny właśnie na rowerach crossowych i... dawały radę!
Więc nie pitol, tylko wbijaj do grupy MTB.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#82
(29-03-2017, 18:59)Rado napisał(a): na trasę MTB wybierały się dziewczyny właśnie na rowerach crossowych
Która dziewczyna była na trasie MTB na rowerze crossowym? Wink Radzik przecież nie brała udziału w Roztoczu Wiosną Tongue

Robercie - witamy w grupie rekreacyjno-turystycznej Big Grin To jedynie słuszna grupa: https://www.youtube.com/watch?v=3o2d3g0MmgM Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#83
Ja się też podłączę do grupy turystyczno - rekreacyjnej, chcę mieć czas na podziwianie okoliczności przyrody Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#84
(29-03-2017, 19:28)truskafka napisał(a): Ja się też podłączę do grupy turystyczno - rekreacyjnej, chcę mieć czas na podziwianie okoliczności przyrody
truskawka, tułając się w terenie możesz mieć więcej czasu na podziwianie przyrody niż na turystycznych asfaltach Big Grin
Odpowiedz
#85
(29-03-2017, 19:20)damian.s napisał(a): Która dziewczyna była na trasie MTB na rowerze crossowym?
Henia, Roszpunka.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#86
Szanowni,

Moje propozycje tras RL:

Dzień I

https://ridewithgps.com/routes/20111746

Trasa trochę nietypowa w miejsca rzadko odwiedzane. Na ok. 50 km przewidziany postój w Goraju w pizzerii "Impresja" w celu zjedzenia czegoś. Nawiązałem kontakt z Właścicielem, można byłoby godzinę wcześniej do Niego zadzwonić i podać, co kto by chciał zamówić, to by nie było trzeba długo czekac (Ci, co byli w Zwierzyńcu 2 lata temu, zrozumieją).
Menu pizzerii w linku:
https://www.facebook.com/pizzeriaimpresj...=1&theater

Dzień II

https://ridewithgps.com/routes/20112120

Trasa trochę krótsza, bo trzeba się zawinąć do domku. Z gastronomią może być gorzej, ale jakoś damy radę Wink

To co? Jedziemy? Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#87
(07-04-2017, 21:01)mariox napisał(a): Dzień I
Mariox o której godzinie ( w przybliżeniu ) masz zamiar wyruszyć ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#88
Wyjazd tradycyjnie o godzinie 9.00, ale spod kwwatery głównej, czyli z Podlesia Małego. Z Gilowa o 8.45. Możesz się ustawić na 18 km naszej trasy - będziemy jechali kilkaset metrów drogą na Przemyśl. Ale nie powiem Ci, o której godzinie tam będziemy... trasa nie jest mi całkowicie znana, więc może być trochę błądzenia, choć na zdjęciach satelitarnych ściezki istnieją Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#89
(07-04-2017, 22:59)Mariobiker napisał(a): Mariox o której godzinie ( w przybliżeniu ) masz zamiar wyruszyć ?

Planujesz coś szosowego?
Odpowiedz
#90
To ja podaję trasy rekreacyjne. Dojeżdżamy do Podlesia w piątek na wieczór lub w sobotę rano (to jeszcze do ustalenia, jak będzie znana liczba uczestników, ja chciałbym pojechać już w piątek na wieczór).
Sobota, 22 kwietnia, wyjazd g. 9 z Podlesia Małego.
Podlesie Małe – Radecznica - Sąsiadka – Szperówka – Szczebrzeszyn – Topólcza – Lipowiec – Świniarki – Zaburze (tu chętni będą mogli trasę nieco wydłużyć) – Radecznica – Podlesie (65-80 km, zależnie od wybranej wersji). Przerwa na posiłek możliwa z Lipowcu (wizyta w winnicy i degustacja miejscowego, roztoczańskiego wina, cena ok. 20 zł) oraz w Kawęczynku. Trasa będzie przebiegała częściowo drogami polnymi, szlakami rowerowymi. W przypadku błota, nastąpi modyfikacja trasy (wtedy raczej 80 km, ale za to w większość szosami).
Niedziela, 23 kwietnia, wyjazd g. 9 z Podlesia Małego.
Podlesie Małe – Gilów – Goraj – Bononia - Abramów – Wola Radzięcka – Wola Kątecka – Dyle – Kajetanówka – Trzęsiny - Smoryń – Teodorówka – Hosznia Ordynacka – Podlesie Małe (ok. 60 km, większość trasy przebiega szosami, krótkie fragmenty polnymi drogami, szlakami rowerowymi, po drodze ognisko z kiełbaskami, możemy też pomyśleć o pizzy w Goraju, ale będziemy tam wcześnie).
O ile dobrze pamiętam, wpisowe wynosi 15 zł, a nocleg w Podlesiu Małym w remizie 10 zł. Podobno są warunki na rozbicie namiotów.
Zapraszam, proszę się zgłaszać do mnie, m.in. w celu omówienia dojazdu i powrotu.
Piotrek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości