Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2017
#91
Mam pytanie czy są prysznice w bazie?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#92
Muszę zrezygnować  ....  praca  Sad
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#93
Jechał by z wami, ale za rok może.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#94
Trzymamy za słowo Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#95
Czy ktoś z wyjeżdżających w piątek po pracy (tak nie wcześniej jak o 17-18) dysponuje dwoma miejscami osobo-rowerowymi w samochodzie? Ewentualnie dwoma miejscami dla samych rowerów?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#96
Marek, czy Ty będziesz mógł wziąć busa? Wtedy łatwiej byłoby się rozlokować po autach, rowerki do busa ludziki do osobówek i gitarka Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#97
Jadę standardowo na jeden dzień (sobota). Nie wiem czy jeszcze ktoś będzie chętny...? Na razie jadę sam Saxon-martinem.
Odpowiedz
#98
(12-04-2017, 16:26)Noorbi napisał(a): Jadę standardowo na jeden dzień (sobota). Nie wiem czy jeszcze ktoś będzie chętny...? Na razie jadę sam Saxon-martinem.

Jak będzie sprzyjająca pogoda również wybieram się na jeden dzień w sobotę. Norbi możemy połączyć siły Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#99
Ok. To jest do dogadania. Tylko chcę chwilę posiedzieć po zjeździe
Odpowiedz
(12-04-2017, 19:15)Noorbi napisał(a): Ok. To jest do dogadania. Tylko chcę chwilę posiedzieć po zjeździe

I dobrze się składa bo ja też Big Grin
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości