Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2017
Moze zle patrze, moze nie znam sie, ale wydaje mi sie, ze Szymon byl pierwszy w kolejce bez numerka, Damian zwolnil dwa miejsca, Szymon dalej jest pierwszy.


Czemu ma sluzyc lista rezerwowa?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
Takie rzeczy? Zwalniam swoje miejsce i rezygnuję z całego wyjazdu.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
Koledzy, to moja wina, przepraszam za całe zamieszanie, zasugerowałem się postem Yanqa, który zaklepał dwie miejscówki po Damianie. Już poprawiam.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
Jak Szymek nie jedzie, to mam miejsce w aucie

Sorry, będzie post pod postem:

Na 1 stronie wątku znajduje się aktualna lista chętnych na wyjazd. Proszę o sprawdzenie, czy sie na niej jest i ewentualną informację, jeśli ktoś jeszcze zamierza zrezygnowwać. Zakładam, że się jakoś wciśniemy wszyscy w tym agro, więc lista jadących i nocujących jest jedna (nie ma na liście osób jadącychh tylko na jeden dzień).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
Marecky- napisz kiedy możemy podrzucić Ci rowery?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
(19-04-2017, 18:27)mraugorzata napisał(a): Marecky- napisz kiedy możemy podrzucić Ci rowery?

I gdzie Smile
Odpowiedz
Przypominam, jakby co, jadę sam, więc mogę kogoś zabrać.
Ponadto, prośba, jeśli ktoś może to niech zabierze ze sobą śpiwór/karimatę/materac. Może być dla kogoś, kto się nie załapie na łóżko.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
(19-04-2017, 21:36)mariox napisał(a): Przypominam, jakby co, jadę sam, więc mogę kogoś zabrać.
Ponadto, prośba, jeśli ktoś może to niech zabierze ze sobą śpiwór/karimatę/materac. Może być dla kogoś, kto się nie załapie na łóżko.

Mariox - jak jedziesz bez roweru - to ładuj się do mnie - po co Ci palić wache na jedną osobę

EW dogadaj się z mareckym - to może zabierze Ci rower-a
Odpowiedz
Albo Ty do mnie Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
(19-04-2017, 22:01)mariox napisał(a): Albo Ty do mnie Wink

ja biorę Radka i jego +1 Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości