Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.05.2017, godz. 17.30, LKJ
#11
Dzięki za wspólne kręcenie Smile
Należy dodać 10 punktów do prestiżu za obecność prezesa, jednak od razu odejmuję 5 za brak przerwy na lody Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#12
Wracając z tyrki spotkałem fajną pomarańczową grupę rowerzystów pod zamczyskiem w Jakubowicach.
Henia stwierdziła , że ich śledzę- czysty przypadek ., ale miły ,na znak dkbrego urlopu. ,który się rozpoczął.
Jeździ RL i jest widoczny.
Brawo dla Was.
Odpowiedz
#13
Dzięki za wspólne kręcenie Smile
Tak niektórzy cały czas mówili o tych lodach, że wracając do domu zakupiłem w osiedlowym sklepiku jedną gałkę w płynie Wink Jakie dobre, jakie zimne Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
(29-05-2017, 21:42)damian.s napisał(a): Dzięki za wspólne kręcenie Smile
Tak niektórzy cały czas mówili o tych lodach, że wracając do domu zakupiłem w osiedlowym sklepiku jedną gałkę w płynie Wink Jakie dobre, jakie zimne Wink
Ja się nawet do sklepu nie musiałam fatygować, okazało się, że mam w domu Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#15
Ha! Truskafka - brawo za super porównanie! Z tych osób to na pewno rozpoznałem Jurka S. i PotrkaGP, inne twarze są mi znane, ale nie z forumowego nicka, są też i takie, których wcale nie kojarzę...
Może ktoś "oznaczy" wszystkie osoby z tego zdjęcia?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
No cóż, wspólnym mianownikiem tego zdjęcia jestem ja i Fazi. Co do osób, które na nim są to jeszcze, oprócz tych, które Radek wymienił - Wieśko, And, Mariox (odwrócony) i reszta musi się sama identyfikować Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#17
(29-05-2017, 20:51)Rado napisał(a): Tak sobie liczę i liczę, to już 4 dzień z rzędu jak jeżdżę z RLem Smile (wliczając w to Masę Krytyczną).

I oby tak aż do emerytury Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Dziękuję za wspólne kręcenie
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#19
Kurde, ja nie widzę na tym zdjęciu Faziego! Może był wtedy z Wami myślami? Wieśka teraz rozpoznałem, ale i tak po innych zdjęciach, bo na żywca, to Go nie widziałem. Nurtuje mnie ta koleżanka (3 po prawej), znam Ją, byliśmy na kilku ustawkach, ale wstyd się przyznać, ale nie pamiętam nicka... (na pewno to koleżanka Wandy).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
Radziu,
kolezanka to baja, Badevil po lewej na gorze.
Chętnie bym z wami podydłał, tak rzadko sie widzimy, ale ostatnimi czasy -zawsze cos.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości