Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merida Big Seven 300 - kupić?
#1
Witam,
Wczoraj sprzedałam swojego kiepskiego Hexagona z 2013 roku i potrzebuję roweru na już. Chcę zakupić ten model[/url]
http://www.rowerymerida.pl/produkt1037/bigseven-300-rower-merida.html
[url=http://www.rowerymerida.pl/produkt1037/bigseven-300-rower-merida.html]
Co sądzicie? Czy warto? Na początku lipca szykuje mi się wyjazd, a muszę jeszcze trochę potrenować przed i w tej chwili nie mam na czym.

Jak dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj kupię ten rower. Chcę jednak poznać Wasze opinie.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od ceny Tongue, dlaczego akurat ten?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#3
(08-06-2017, 09:00)truskafka napisał(a): Wszystko zależy od ceny Tongue, dlaczego akurat ten?

Spełnia moje wymagania i podoba mi się wizualnie. A cena promocyjna to 2500pln.
Opłaca się?
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#4
Spełnia Twoje wymagania i co najważniejsze podoba się to trzeba brać Smile Smile Smile
Cena jest dobra według mnie.Warto jednak przejechać się i podjąć ostateczną decyzję.
Osobiście wymieniłbym w nim z czasem korbę na inną i na większą bo 40T do mnie nie przemawia,ale to już indywidualna sprawa.
Powodzenia Smile
Odpowiedz
#5
(08-06-2017, 09:36)Natural napisał(a): Spełnia Twoje wymagania i co najważniejsze podoba się to trzeba brać Smile Smile Smile
Cena jest dobra według mnie.Warto jednak przejechać się i podjąć ostateczną decyzję.
Osobiście wymieniłbym w nim z czasem korbę na inną i na większą bo 40T do mnie nie przemawia,ale to już indywidualna sprawa.
Powodzenia Smile

Skoro mówisz, że cena jest dobra to pójdę dzisiaj po pracy, przejadę się i jeśli jest tak jak myślę to biorę i od razu jadę nad zalew Smile  Wczoraj na nim tylko siedziałam i go trochę wymacałam Smile  A na wymianę korby przyjdzie jeszcze czas.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#6
(08-06-2017, 09:36)Natural napisał(a): 40T do mnie nie przemawia
To wszystko zależy od tego w jakim terenie i z jaką prędkością się jeździ. Kwestia bardzo indywidualna.

@BettyBoom, jak Ci się podoba wizualnie i zrobiłaś przymiarkę to bierz śmiało, niezły stosunek cena - jakość.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(08-06-2017, 11:03)Rado napisał(a):
(08-06-2017, 09:36)Natural napisał(a): 40T do mnie nie przemawia
To wszystko zależy od tego w jakim terenie i z jaką prędkością się jeździ. Kwestia bardzo indywidualna.

@BettyBoom, jak Ci się podoba wizualnie i zrobiłaś przymiarkę to bierz śmiało, niezły stosunek cena - jakość.

Podoba, podoba. Zobaczymy jeszcze  co będzie po jeździe próbnej Smile
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#8
KUPIŁAM! Własnie wróciłam do domu, bo kawałek się jeszcze przejechałam. Merida Waleczna ma moc! Big Grin
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#9
Jak by to powiedział klasyk "nie ma zdjęć" to zakup nie zatwierdzony Tongue
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#10
Photo 
(08-06-2017, 20:16)ArtiArt napisał(a): Jak by to powiedział klasyk "nie ma zdjęć" to zakup nie zatwierdzony Tongue
Proszę Pana, oto pierwsze zdjęcie w nowym domku Wink

[Obrazek: WP_20170608_003.jpg]

Tylko opony już brudne od tego białego syfu z topoli Big Grin
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości