Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXIV Święto Roweru w Lubartowie
#21
Jakie trasy chcecie zaliczyć? Bo ja to lubię jeździć krótsze, ale intensywne.
Zastanawiam się jeszcze czy przypadkiem nie pojechać na miejsce samochodem z rowerami na dachu, bo z jazdą trochę się schodzi, a impreza dość późno się kończy.
Ale jak tak zrobię to pewnie się obrazicie, a jak tego nie zrobię to kitaq się obrazi, bo jej tyłek odpadnie... Dylemat
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#22
(13-06-2017, 10:18)BettyBoom napisał(a): Ale jak tak zrobię to pewnie się obrazicie
Oczywiście Big Grin
(13-06-2017, 10:18)BettyBoom napisał(a): a jak tego nie zrobię to kitaq się obrazi
Niech @kitaq potraktuje trasę Lublin - Lubartów jako rozgrzewkę, tyłek na pewno nie odpadnie, przecież to zaledwie 20 km Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
Jadę  Smile
Odpowiedz
#24
Jest ktoś chętny na opcję Lublin - Lubartów - Firlej - Zawieprzyce - Lublin? Kilka razy taką trasę podczas ŚR uskutecznialiśmy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#25
(13-06-2017, 10:30)Rado napisał(a): Niech @kitaq potraktuje trasę Lublin - Lubartów jako rozgrzewkę, tyłek na pewno nie odpadnie, przecież to zaledwie 20 km Tongue

Czekam na zamówiony krótszy mostek, który mam nadzieję poprawi komfort na dłuższe dystanse. Obawiam się jednak, że dystans (20km+20km+30km na miejscu) dla mnie będzie zabójczy  Blush
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#26
(14-06-2017, 11:36)kitaq napisał(a): Obawiam się jednak, że dystans (20km+20km+30km na miejscu) dla mnie będzie zabójczy
Do odważnych świat należy Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
chętnie się wybiorę z wami
Odpowiedz
#28
Moja ciocia chce jechać, ale z nami raczej się nie zabierze i prosi o zaproponowanie trasy. Dys - Pólko - Nasutów? (Nie wiem jak jej opisać w którym miejscu dokładnie jest punkt kontrolny w Nasutowie.)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#29
tu był
Na przedłużeniu alei lipowej, przy wjeździe do Lasów Kozłowieckich,
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#30
Zostałem poproszony o pomoc techniczną na innej imprezie więc niestety z Wami nie pojadę tym razem.Dobrej zabawy! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości