Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Kręć Kilometry
#21
@Rado utwórzcie jako RL wydarzenie na FB do końca akcji. Łatwiej będzie propagować wśród osób niezaglądających na lubelskie fora rowerowe.
Odpowiedz
#22
Chyba czas sprawić sobie smartfona Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
(14-06-2017, 12:47)Wojtek_Jacek napisał(a): utwórzcie jako RL wydarzenie na FB do końca akcji. Łatwiej będzie propagować wśród osób niezaglądających na lubelskie fora rowerowe
Pomysł ciekawy, wart przemyślenia Tongue Dzięki. Ty Wojtek w sumie też mógłbyś promować kampanię na forum KR Maksimum Smile Przecież cel jest wspólny Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#24
Dodałem też mój profil z Endomondo, ale zaskoczyło mnie to, że doliczają od maja, lecz to i tak dobre Smile
Odpowiedz
#25
(14-06-2017, 18:52)Paweoo napisał(a): ale zaskoczyło mnie to, że doliczają od maja, lecz to i tak dobre
Paweł, nie powinno Cię to zaskoczyć, gdyż kampania trwa właśnie od 1 maja 2017 i od tego dnia można wrzucać swoje aktywności. Wszystko jest OK.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Moje skromne kaemy też wskoczyły Big Grin
Odpowiedz
#27
O motyla noga! Właśnie zajrzałem na ranking:
miejsce 12. Lublin - 49501 km, przed nami 11. Grodzisk Mazowiecki - 50758 km
W ciągu kilku dni z 29 miejsca wskoczyliśmy na 12!
Jesteście NIESAMOWICI! W kupie Wink jest MOC!
Pniemy się w górę w niesamowitym tempie! Dzięki. Lublin rządzi! Oby tak dalej!!!!!!!!!
Jejkuś, ale wkręcająca jest ta akcja. Też to czujecie?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Mam iście Hamletowski dylemat, bo musiałabym założyć konto na stravie. Nie wiem, czy aż tak lubię to miasto  Angry
Eksport tracków na endomondo trwałby dużo za długo Sad
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#29
dołożone 2k km Wink
[Obrazek: button-2712-white.png]
Odpowiedz
#30
Mraugo, jak masz przejechane trasy w formacie .gpx to możesz je eksportować na konto Lublina. Ale skoro wolisz wesprzeć Świdnik i Joziego, to Twoja sprawa...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości