Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.06. godz.11:30 pętla autobusowa na Rumiankowej, Ekspedycja Wąwozy 2017
#1
Bug 
Drodzy parafianie zapraszam na V edycję Ekspedycji Wąwozy.
Czekają na Was: wąwozy, jary małe i duże, płytkie głębokie, trawiaste i gliniaste a i jeszcze asfaltowe. A wszystko to zaledwie kilka kilometrów od Lublina.

Początki wąwozowych ustawek sięgają jeszcze czasów prehistorycznych Rowerowego Lublina, czyli epoki -> HejLublin
Regularność edycji, przypomina regularność odjazdów autobusów  MPK za dawnych czasów (teraz nie wiem, bo nie jeżdżę), ale to nieistotne, nie czepiajmy się szczegółów Big Grin


Jeżeli nie masz kondycji, przeszedłeś kontuzję i wracasz do jazdy na rowerze, temat średniej prędkości na rowerze jest ci obcy, jeździsz tylko w święta państwowe i kościelne, uwielbiasz teren i nie boisz się survivalu ;-) lubisz pyknąć fotkę i zjeść kanapkę na łonie…to ta ustawka jest właśnie dla ciebie! Podziwiamy widoki, żółwie nas prześcigają.


Trasa w opracowaniu, wprowadzam pewne poprawki z uwagi na obwodnice, ekspresówki i inne cholery. Nawet drzewa musiałem przestawiać, żeby dało się przejechać Tongue   Co za czasy…

Jednak aktorzy wciąż ci sami:
 
W rolach głównych:
Wąwóz Poprzeczne Doły
Jar Wykop
Wąwóz w Kolonii Żulin


W pozostałych rolach:

I może coś jeszcze…
 
Warunki uczestnictwa:
dobry humor, którym zarażamy innych
sprawny technicznie rower
kask, jeśli ktoś posiada (zalecany)
każdy jedzie na własną odpowiedzialność

Wyjazd:
godz. 11:30
Start tylko przy stabilnej pogodzie. Ostateczne info o wyjeździe podam o 9:30

Wrażenia  z poprzednich edycji:
klik

klik

 
Na zachętę wrzucę tu jakieś zdjęcia, bo dawną galerię uroczy użyszkodnik zniszczył…

Update:
Obiecane fotki
To co dziś, a w zasadzie już wczoraj Wink widziałem, co się tam działo w czasie deszczu, delikatnie mówiąc nie wyglądało ciekawie...




[url=https://imageshack.com/a/zn1l/1][/url]
Odpowiedz
#2
Big Grin 
Jadę  Smile
Odpowiedz
#3
Dawno już nie nosiłem roweru Tongue Będę. Będzie czas na kanapki i fotki to i patyka do zdjęć wezmę Big Grin
PS. dziwi mnie jakieś małe zainteresowanie tematem, przecież jutro pogoda zdecydowanie łaskawsza będzie niż dzisiaj.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(17-06-2017, 12:17)Rado napisał(a): PS. dziwi mnie jakieś małe zainteresowanie tematem, przecież jutro pogoda zdecydowanie łaskawsza będzie niż dzisiaj.
Praca Radku Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Długi weekend Radku Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
O ile nie zaśpię jak dzisiaj Big Grin to będę Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Mam zamiar wpaść , chociaż na godzinkę . Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Mam zamiar wpaść, chociaż na zdjęcie.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
A ta pętla Rumiankowa , to nie czasem końcowy 31 i 11 na Węglarza?
Odpowiedz
#10
(17-06-2017, 22:14)andriu68 napisał(a): A ta pętla Rumiankowa , to nie czasem końcowy 31 i 11 na Węglarza?

Co jak co, ale z Tobą co do autobusów nie będę się spierał Wink dumnie nazwałem to pętla, a prawdopodobnie jest to końcowy tych właśnie linii. Dokładnie to miejsce:


[Obrazek: q9lTvt.jpg]

Byłem na trasie ustawki. Cóż mogę powiedzieć...będą momenty Big Grin Ale nie jest źle, wczoraj były odcinki kajakowe, dziś już zdecydowanie lepiej, możecie mi wierzyć he he. Wręcz zalecam dłuższe gatki i coś z długim rękawem. Oby już nie padało...

A zapomniałem, Radku co tam patyk, możesz zabrać statyw, będzie czas :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości