Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merida Big Seven 300 - kupić?
#21
Ukradłam go na 3 minuty, pojechałabym w siną dal, ale niestety nie dosięgłam pedałów Big Grin Kolor ramy jest boski, gratuluję zakupu Wink
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#22
(08-06-2017, 22:13)Ex Driver napisał(a): Betty Boom ładny sprzęt. Ale najlepiej od razu przemaluj go na orange Tongue

żebyś krzyczał za mną: ruda na rudym rowerze? No way!
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#23
(08-06-2017, 11:03)Rado napisał(a):
(08-06-2017, 09:36)Natural napisał(a): 40T do mnie nie przemawia
To wszystko zależy od tego w jakim terenie i z jaką prędkością się jeździ. Kwestia bardzo indywidualna.
Spoko spoko,toż napisałem,że właśnie to kwestia indywidualna bo  'propozycja' zamiany korby to osobista sprawa Smile
Z taką kasetą śmiało można włożyć i większą korbę i spokojnie da rady w terenie,a na prostym zyska dzięki czemu rower staje się bardziej uniwersalny, ale to tylko moje widzimisie, pewnie dlatego,że mam jeden rower Smile


Gratki zakupu!Ładnie się prezentuje i szerokości Betty SmileSmileSmile
Odpowiedz
#24
(09-06-2017, 09:49)Natural napisał(a): ale to tylko moje widzimisie, pewnie dlatego,że mam jeden rower
Dokładnie tak Smile Mam 3 rowery i w każdym jest inna korba.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#25
Rower super, uniwersalny, bardzo dobry wybór, uwagami kompletnie się nie przejmuj Smile, przełożenie 40x11 to prędkości maksymalne rzędu 50km/h przy odpowiednio szybkiej kadencji. Duża tarcza 40 na przód dla kobiety, to optymalny wybór. Dużo przyjemności z jazdy, mnóstwa kilometrów i zapraszamy na "Stravę", co by kilometrów w kajeciku nie zapisywać.
Odpowiedz
#26
(19-06-2017, 13:08)Doomy napisał(a): Rower super, uniwersalny, bardzo dobry wybór, uwagami kompletnie się nie przejmuj Smile, przełożenie 40x11 to prędkości maksymalne rzędu 50km/h przy odpowiednio szybkiej kadencji. Duża tarcza 40 na przód dla kobiety, to optymalny wybór. Dużo przyjemności z jazdy, mnóstwa kilometrów i zapraszamy na "Stravę", co by kilometrów w kajeciku nie zapisywać.

Ja, wierna fanka Windows Phone nie mogę mieć Stravy. Ale z Endomondo korzystam. Smile
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#27
Program na okienka - podobno działa  Pewnie są też i inne aplikacje.
Odpowiedz
#28
(19-06-2017, 17:33)Doomy napisał(a): Program na okienka - podobno działa  Pewnie są też i inne aplikacje.

tego używałam, innych też. zacinają się, a ten synchron ze stravą nie działa jak należy
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości