Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#71
Ja byłem wczoraj na Romantycznej i okularów było sporo.
Odpowiedz
#72
mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz
#73
pawelmaj napisał(a):mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
Kiedyś takie coś kupiłem, na rekreację ujdzie, gorzej ze sportową jazdą czy trudniejszym terenem, słabo to oddycha. (ps. to moje odczucia). Dołożyłem trochę i kupiłem i kupiłem Rogelli
Odpowiedz
#74
pawelmaj napisał(a):mam pytanie co do kurtek macie pojęcie czy one coś tam przepuszczają powietrza, czy jesteś jak w saunie
Według specyfikacji przepuszczają coś tam niby, praktyka to jednak weryfikuje i jeździ się niestety w tym jak w ceracie. No chyba, że ktoś tam się ciągnie już naprawdę mega lightowo to może i to dobre będzie. Na szybszą dynamiczną jazdę słabo, człowiek wychodzi potem z tego jak z sauny niestety.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#75
Potwierdzam - zastanawiałem się dlaczego mam mokre rękawiczki a to po rękawach od środka ciekło :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#76
Yanq napisał(a):Potwierdzam - zastanawiałem się dlaczego mam mokre rękawiczki a to po rękawach od środka ciekło :mrgreen:
Dokładnie Smile No ale jak ktoś chce szybki wytop robić to w sumie idealne Wink

Natomiast patrząc na stosunek ceny do jakości z obecnej oferty to te koszulki funkcyjne a'la potówki są całkiem niezłe mz.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#77
nowa promocja w lidlu od czwartku, chyba kupię plecaczek http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1711
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#78
Plecaki wyglądają bardzo dobrze, ciekawe jak na żywo. Ktoś użytkował ich koszulki rowerowe?
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#79
Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#80
(27-06-2017, 20:40)kitaq napisał(a): Ktoś użytkował ich koszulki rowerowe?

Parę osób z forum jeździło w takich koszulkach i nie przypominam sobie aby narzekali Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości