Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl-tydzień dla aktywnych
#81
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

Dzięki, nie wpadłam na to.
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#82
Ja mam chyba ze 4 koszulki rowerowe z Lidla i nie narzekam - do rekreacyjnej jazdy w zupełności mi wystarczają.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#83
Koszulki poprzednich edycji to nie był jakiś wypas, tej nie próbowałem. Na pewno lepsze od bawełnianych Big Grin Big Grin
Mam za to dwa plecaki, jak dla mnie rewelacja. W tej cenie bezkonkurencyjne, a że oba były w wyprzedaży to zadowolenie było tym większe.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#84
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

A bułki kupujesz tylko od piekarza? Wink w sumie można kupić worek mąki w młynie i samemu upiec... tak samo można kupić kawałek materiału i uszyć koszulkę. 
Koleżanka zadała konkretne pytanie i zapewne oczekiwała konkretnej odpowiedzi. 
Ale to moje takie czepialstwo słowno-językowe.
PS. Sama jestem ciekawa jak te koszulki wypadają na tle innych. Ktoś testował? A plecak i tak kupię jak będzie Smile Mój 8l nadaje się na krótsze wypady, a w najbliższym czasie czeka mnie mnie coś większego więc myślę, że warto skorzystać z promocji.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#85
Weź pod uwagę, że dłuższe wyjazdy z ciężkim plecakiem nie są zbyt komfortowe. Może bagażnik na sztycę będzie lepszy?
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#86
(27-06-2017, 22:16)Lech napisał(a): Weź pod uwagę, że dłuższe wyjazdy z ciężkim plecakiem nie są zbyt komfortowe. Może bagażnik na sztycę będzie lepszy?

Myślałam o tym, ale za droga sprawa na ten moment: 4 lipca już wyjeżdżam. Ale dzięki za info odnośnie plecaków. Jak to mówią Janusze i Grażyny: BIERE W CIEMNO
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#87
Jest jeszcze to: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=...&id=104121
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#88
(27-06-2017, 22:25)Lech napisał(a): Jest jeszcze to: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=...&id=104121

Ten też widziałam, ale za mały jest.
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#89
(27-06-2017, 22:03)BettyBoom napisał(a):
(27-06-2017, 21:25)Ex Driver napisał(a): Ja nie. Te rzeczy kupuję  w sklepach z odzieżą sportową.

A bułki kupujesz tylko od piekarza? Wink w sumie można kupić worek mąki w młynie i samemu upiec... tak samo można kupić kawałek materiału i uszyć koszulkę. 
Koleżanka zadała konkretne pytanie i zapewne oczekiwała konkretnej odpowiedzi. 
Ale to moje takie czepialstwo słowno-językowe.
PS. Sama jestem ciekawa jak te koszulki wypadają na tle innych. Ktoś testował? A plecak i tak kupię jak będzie Smile Mój 8l nadaje się na krótsze wypady, a w najbliższym czasie czeka mnie mnie coś większego więc myślę, że warto skorzystać z promocji.

  Betty Boom  odpowiedziałem  koleżance nie Tobie.  Wyluzuj Big Grin
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#90
(27-06-2017, 23:07)Ex Driver napisał(a): Betty Boom  odpowiedziałem  koleżance nie Tobie.  Wyluzuj Big Grin

Marku mam wielką prośbę do Ciebie - WYLUZUJ Big Grin
Daruj sobie tego typu odpowiedzi.
Pytanie kitaq było bardzo proste. Wystarczyło odpowiedzieć : tak, nie lub nie wiem bez zbędnych uszczypliwości.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości