Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Rowerowy Dookoła Polski - 3130 km w 10 dni
#11
Dlaczego kółeczka zawodników zmieniają się w trójkąciki? Big Grin
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#12
(22-08-2017, 12:51)tkt napisał(a): Dlaczego kółeczka zawodników zmieniają się w trójkąciki? Big Grin
kółeczko - jedzie, trójkącik - stoi Smile

Pogoda zbiera kolejne żniwo: wycofał się dodoelk i Gustav Sad
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Przed jeszcze sporą częścią zawodników czeka przejazd przez Bieszczady, gdzie w dolinach temp. w nocy ma spaść do 2-3 stopni... Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
http://www.lublin112.pl/jada-dzien-noc-d...li-region/
Piękny artykuł! Przyznać się kto go popełnił! Bardzo ładnie. Mam zasadę, że nie czytam komentarzy na Lublin112, to tutaj zrobiłem wyjątek i spodobał mi się ten komentarz:
"No i to jest dopiero tour de pologne, a nie to było kilka tygodni temu tylko w małopolsce"
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Wow! Co za emocje! Kosma startujący w kategorii total extreme (czyli pełna samowystarczalność, bez wsparcia z zewnątrz) chyba zaraz dogoni Remka startującego w kategorii sport, który jedzie ze wsparciem w postaci całego sztabu "asystentów" zapakowanych do dwóch samochodów!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
(24-08-2017, 10:48)Rado napisał(a): Wow! Co za emocje! Kosma startujący w kategorii total extreme (czyli pełna samowystarczalność, bez wsparcia z zewnątrz) chyba zaraz dogoni Remka startującego w kategorii sport, który jedzie ze wsparciem w postaci całego sztabu "asystentów" zapakowanych do dwóch samochodów!

To ten Remek ma słaby sztab, że go tylko spowalniają  Cool
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#17
Kosma szaleje Big Grin
Miałem okazję poznać go na TdP. Kopyto ma ogromne ale najbardziej zapamiętałem jak narzekał na (jego zdaniem) nieprofesjonalna obsługę na punktach kontrolnych. Tutaj nie ma takich zmartwień Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Oj się dzieje!
Remek czy Kosma? Dziś finiszują! Będzie nowy rekord trasy i to w obu kategoriach.
Najlepszy moim zdaniem komentarz zawodnika (Ricardo):
Ryszard Deneka » 2017-08-26 10:54:38
Słubice, każdy zjazd do lasu obstawiony „grzybiarkami”, co jedna to brzydsza. Ich widok męczy bardziej niż 2500km na rowerze
Big Grin Big Grin Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
(26-08-2017, 14:26)Rado napisał(a): Oj się dzieje!
Remek czy Kosma? Dziś finiszują! Będzie nowy rekord trasy i to w obu kategoriach.

Raczej Remek.
Rekord będzie mocno wyśrubowany Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
No i stało się!
Padły dwa rekordy trasy MRDP!
1szy na mecie w kategorii sport (ze wsparciem): Remek Siudziński z czasem 7 dni 5 h 52 min.
1szy na mecie w kategorii total extreme (bez żadnego wsparcia): Kosma Szafranek z czasem 7 dni 7 h 7 min.
GRATULACJE!!!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości