Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
City Trail sezon 2017/2018
#1
Ruszyły już zapisy na cykl biegów City Trail nad Zalewem Zemborzyckim. W tym roku odbędzie się szczególny bieg w Święto Niepodległości.
Moje pytanie: czy ktoś z RLa planuje startować i próbujemy uciułać jakąś drużynę? Wstępnie mam zamiar w tym roku startować, tylko czy będzie z kim?  Huh
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
(08-09-2017, 21:00)mraugorzata napisał(a): Wstępnie mam zamiar w tym roku startować, tylko czy będzie z kim?  Huh

Gośka biegaj Exclamation   Przyjadę kibicować Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
(08-09-2017, 21:00)mraugorzata napisał(a): Ruszyły już zapisy na cykl biegów City Trail nad Zalewem Zemborzyckim. W tym roku odbędzie się szczególny bieg w Święto Niepodległości.
Moje pytanie: czy ktoś z RLa planuje startować i próbujemy uciułać jakąś drużynę? Wstępnie mam zamiar w tym roku startować, tylko czy będzie z kim?  Huh

Mam zamiar, choć jestem na etapie ustawiania planów terningowych...heheheh Big Grin
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
planuję zapisać się w najbliższych dniach na cały cykl, tylko jeszcze nie wiem pod jakim szyldem Big Grin

ps. chyba zbiednieli bo teraz za koszulkę trzeba zapłacić, rok temu była gratis do całego pakietu na 6 startów
Odpowiedz
#5
W przypływie dobrego humoru zapisałam się Big Grin

Jeśli znajdą się chętni na utworzenie drużyny, to trzeba wybrać kapitana, on dodaje osoby do drużyny. Chętni?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję, że Lech ogarnął już sobie plany treningowe, bo jak na razie na liście startowej z RL jestem tylko ja i Marecky.
Ktoś jeszcze się skusi? Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Plany są w fazie domykania na ostatni guzik Big Grin  14 października jest pod znakiem zapytania, ale na 11 listopada się wybiorę i dodatkowe 3 inne w sezonie też. Do drużyny potrzebna jest jeszcze przynajmniej jedna osoba.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#8
Aktualizacja.
Mamy póki co 4 osoby: ja, Marecky, Truskafka i Lech. Czy ktoś z tutaj obecnych ma obiekcje co do dołączenia do drużyny?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Ja bym poszedł ale nie biegam niestety. Ale będę was dopingowac z całej trąbki
Odpowiedz
#10
(05-11-2017, 12:39)sobol napisał(a): będę was dopingowac z całej trąbki

Najbliższa okazja już 11 listopada Smile ( a może bym się przebiegł ???).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości