Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10. godz. 16.00, Pl. Litewski
#1
Exclamation 
UWAGA! UWAGA!
Jeśli NAPRAWDĘ zależy Ci na naszym Stowarzyszeniu i posiadasz (lub możesz pożyczyć) nasz pomarańczowy strój, to serdecznie zapraszam na

Plac Teatralny o godz. 14.00 w niedzielę 15 października

oraz na Pl. Litewski w najbliższy wtorek 17 października o godz. 16.00

Nasze Stowarzyszenie zostało poproszone by wziąć udział w nagraniu materiału wideo, szczegółów nie mogę zdradzić, ale dodam, że zasięg tego materiału będzie ogólnopolski! Zatem powinniśmy się pokazać w jak największej liczbie i to w naszych strojach. Od razu prośba do osób, które jednak nie będą mogły wziąć udziału w nagraniu, proszę pożyczcie swoje stroje tym, którzy są chętni do udziału w tym przedsięwzięciu, a nie mają strojów.
Wiem, że godz. nie jest zbytnio atrakcyjna, ale jej zmiana jest niemożliwa. Sam będę musiał wyrwać się z pracy wcześniej lub wziąć urlop...
Bardzo proszę o poważne podejście do tematu i zrobienie wszystkiego co możliwe by o tej godz. 14.00 pojawić się na Pl. Litewskim.
Będę tworzył w tym poście listę chętnych do nagrania:

1. Rado
2. monika mjm
3. Noorbi
4. Mariobiker
5. Paweoo
6. Tomek O.

W celu ustalenia szczegółów tej ustawki proponuję spotkanie jutro o godz. 19.00 w kawiarni "Księżycowa" na ul. Księżycowa 2 (też proszę dać znać tutaj, kto chętny na to spotkanie)

1. Rado
2. Noorbi
3. Mariobiker
4. monika mjm
5. Tomek O.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Mogę pożyczyć strój, bo na 99% osobiście się nie pojawię Sad
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Mogę się stawić we wtorek o 14, ale stroju nie mam   :-((((((((((. Mam tylko plecaczek  ;-)
Odpowiedz
#4
Ponieważ wiem jak to jest ważne, nie może mnie zabraknąć. Będę. I mogę co nieco garderoby pożyczyć. Będę także w kabarecie.
Odpowiedz
#5
Na Litewskim będę na 99% a w Kabarecie może choć na chwilkę.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Juuupiiii.
Odpowiedz
#7
(12-10-2017, 20:01)Rado napisał(a): W celu ustalenia szczegółów tej ustawki proponuję spotkanie jutro o godz. 19.00 w pubie Kabaret na ul. Godebskiego
Czy uda mi się być we wtorek na Placu Litewskim to jeszcze nie wiem, bo jutro w Kabarecie to raczej nie uda mi się pojawić, ale jeśli mogę coś zasugerować, to może jutrzejsze spotkanie spróbować zrobić dwie ulice obok - w Księżycowej - może udałoby się przy okazji porozmawiać z właścicielem na temat slajdowisk, bo ja do tej pory nie miałem kiedy się tam wybrać. Taka luźna sugestia.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
(12-10-2017, 22:39)damian.s napisał(a): ale jeśli mogę coś zasugerować, to może jutrzejsze spotkanie spróbować zrobić dwie ulice obok - w Księżycowej
Jak zwykle Damianie Smile słuszna sugestia. Oczywiście uwzględniona, zatem zmiana miejsca spotkania na kawiarnię "Księżycowa". Zapraszam.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Do Ksiezycowej przybede na krótko
Odpowiedz
#10
Moja obecność na placu Litewskim jest całkiem możliwa, a Księżycowa wręcz odwrotna, czyli niemożliwa, nawet na krótko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości