Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.11.2017 g. 12 Druga Dycha do Maratonu
#1
W niedzielę 19 listopada odbędzie się Druga Dycha do Maratonu. Start biegu o 12.00. Trasy jeszcze nie ma. Start i meta prawdopodobnie na Arenie Lublin. Widzimy się ?
Zapisy na obstawę: wolontariatml@gmail.com  bądź: https://docs.google.com/forms/d/1TJE6uJK...ested=true
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy ktoś będzie, ale jak by ktoś był to się na Arenę wybieram autem z rana. Mogę wziąć flagi i banery RLa
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
ja będę i się zastanawiam czy nie pobiec z flagą wetkniętą w... czapkę Tongue
Odpowiedz
#4
A co mi tam, pokręcę się trochę po trasie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Oczywiście ja już się zgłosiłem.
Odpowiedz
#6
[Obrazek: a1189d23d0a1285cmed.jpg]
Tak jak przy każdej Dyszce i tym razem zbieramy wolontariuszy do obstawy trasy biegu. Dobra zabawa gwarantowana!
Jakby komuś umknęło info w 1szym poście Kuby, to jako wolontariusze zapisujemy się tutaj:
-------------------->KLIK<-----------------------
Oczywiście im więcej nas tym lepiej!
Lista chętnych do pomocy przy obstawie trasy:

1. Mariobiker
2. Noorbi
3. Rado
4.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Myślałem, żeby być w niedzielę przyszła rowerem. Ale dostałem inne obowiązki na dyszcze
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
(09-11-2017, 16:50)Jakub.P napisał(a): Myślałem, żeby być w niedzielę przyszła rowerem. Ale dostałem inne obowiązki na dyszcze

Nie ładnie Kubusiu Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Póki co, z wpisów tutaj wynika, że Kuba przyjedzie samochodem jako organizator, Marek będzie biegł, a tylko 3 osoby będą obstawiały rowerami trasę. Ktoś jeszcze się skusi? Jest jeszcze czas by się zarejestrować jako wolontariusz. Przypominam, że każdy wolontariusz, tak samo jak i uczestnicy biegu jest UBEZPIECZONY przez Organizatora.
Do zobaczenia w niedzielę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Będę.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości