Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasłużony Stowarzyszony vs Legendarny himalaista ;-)
#1
Radzyńskie spotkania z podróżnikami

[Obrazek: damian_s_vs_P_Pustelnik.jpg]

PS
W ostatniej chwili złapane, więc sorry za jakość Tongue
Odpowiedz
#2
Panowie super Exclamation Smile Właśnie skończyłem czytać "Ja , pustelnik" Big Grin .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#3
(18-11-2017, 10:06)Tom napisał(a): W ostatniej chwili złapane, więc sorry za jakość Tongue

Jest (wystarczająco) ostre Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Z uwagi na fakt, że jest na forum kilka osób, których te klimaty kręcą, chciałbym podzielić się informacją, że niebawem "wyjdzie" biografia Wojtka Kurtyki.
Szczegóły Łoo tu
Odpowiedz
#5
A za miesiac rusza :
http://polskihimalaizmzimowy.com/wyprawy...-20172018/
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Patrząc na działania organizatorów Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami, obstawiam, że po wyprawie, a tym bardziej gdyby ta zakończyła się sukcesem, pewnie zechcą zaprosić kierownika wyprawy Krzysztofa Wielickiego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
(20-11-2017, 14:26)damian.s napisał(a): Patrząc na działania organizatorów Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami, obstawiam, że po wyprawie, a tym bardziej gdyby ta zakończyła się sukcesem, pewnie zechcą zaprosić kierownika wyprawy Krzysztofa Wielickiego.

To będzie ustaweczka do Radzynia Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
(20-11-2017, 14:36)Mariobiker napisał(a):
(20-11-2017, 14:26)damian.s napisał(a): Patrząc na działania organizatorów Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami, obstawiam, że po wyprawie, a tym bardziej gdyby ta zakończyła się sukcesem, pewnie zechcą zaprosić kierownika wyprawy Krzysztofa Wielickiego.

To będzie ustaweczka do Radzynia Smile

Wielicki mówi ,że mają 5% szans Cool . Musi zagrać wszystko , a najważniejsze jest 3-dniowe okno pogodowe w odpowiednim momencie Shy .
To wtedy pojedziemy do Radzynia . Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
(20-11-2017, 14:26)damian.s napisał(a): Patrząc na działania organizatorów Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami, obstawiam, że po wyprawie, a tym bardziej gdyby ta zakończyła się sukcesem, pewnie zechcą zaprosić kierownika wyprawy Krzysztofa Wielickiego.

Trafiłeś w 10, byłem świadkiem ich rozmowy na ten temat Big Grin
Odpowiedz
#10
(21-11-2017, 13:49)Tom napisał(a): Trafiłeś w 10, byłem świadkiem ich rozmowy na ten temat Big Grin
O, super Smile Na to spotkanie bardzo chętnie się wybiorę, a obecnie jestem w trakcie lektury wywiadu-rzeki z Krzysztofem Wielickim.
W ogóle to ostatnio przejrzałem sobie kogo wcześniej zapraszali i trochę żałuję, że nie śledziłem wcześniej tego co robią, bo było kilka spotkań na które chętnie bym się wybrał.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości