Ankieta: Które zdjęcie wg Ciebie powinno znaleźć się na kalendarzu RL?
Ankieta jest zamknięta.
Zdjęcie nr 1
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 2
0%
0 0%
Zdjęcie nr 3
0%
0 0%
Zdjęcie nr 4
0%
0 0%
Zdjęcie nr 5
0%
0 0%
Zdjęcie nr 6
20.00%
4 20.00%
Zdjęcie nr 7
20.00%
4 20.00%
Zdjęcie nr 8
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 9
0%
0 0%
Zdjęcie nr 10
0%
0 0%
Zdjęcie nr 11
0%
0 0%
Zdjęcie nr 12
0%
0 0%
Zdjęcie nr 13
0%
0 0%
Zdjęcie nr 14
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 15
0%
0 0%
Zdjęcie nr 16
10.00%
2 10.00%
Zdjęcie nr 17
0%
0 0%
Zdjęcie nr 18
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 19
5.00%
1 5.00%
Zdjęcie nr 20
0%
0 0%
Zdjęcie nr 21
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na zdjęcie do kalendarza RLa
#31
Radku wysłałem jedną fotkę na Twojego maila.
Jeśli jednak jest za późno to trudno, a raczej szkoda, ale zrozumiem, moja wina.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#32
Upewniam się- czyli z głosowaniem czekamy na odpowiedź od Maćka, czy jakoś można wcześniej swoje głosy wysyłać na maila?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#33
Rado jak zwykle nie ogarnia. U mnie jest 50. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#34
(22-11-2017, 23:57)MaciekNP napisał(a): Rado jak zwykle nie ogarnia. U mnie jest 50. ;-)
Jako moderator miałem 20. Jutro będzie ankieta.
Dopuszczamy nadesłane po terminie zdjęcie przez Barta? Z jednej strony fajna fotka, z drugiej - zasady są po to by je przestrzegać... Daję Wam wybór Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
(23-11-2017, 00:09)Rado napisał(a): ... zasady są po to by je przestrzegać... Daję Wam wybór Smile

Chyba łamać... Big Grin
Odpowiedz
#36
(23-11-2017, 00:09)Rado napisał(a): zasady są po to by je przestrzegać...
No właśnie, zasady Wink Koledzy, czytajmy to co jest napisane w pierwszym poście, tam wszystko było dokładnie napisane jakie są wymagania dla zdjęcia do kalendarza - i nie mówię tu już o wymaganiach jakościowych itp, tylko kilka elementarnych warunków co powinno a czego nie powinno być na zdjęciu. Powinien być rower, motyw związany z RL, a nie powinno być widać twarzy konkretnych osób. Przejrzyjcie sobie zdjęcia i odpowiedzcie sobie uczciwie na pytanie - czy dane zdjęcie spełnia te warunki?
Dlatego w pierwszej kolejności proponuję nie uwzględniać w głosowaniu zdjęć, które nie spełniają kryteriów określonych w pierwszym poście - co o tym sądzicie?
Natomiast jeśli chodzi o zdjęcie Barta, to jeśli spełnia wszystkie warunki formalne to ja bym dopuścił. Po odrzuceniu zdjęć niespełniających warunków pozostanie około połowa zdjęć, więc zawsze to będzie jakiś dodatkowy wybór.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#37
(23-11-2017, 08:26)damian.s napisał(a): Koledzy, czytajmy to co jest napisane w pierwszym poście
Dzięki Damian.
(23-11-2017, 08:26)damian.s napisał(a): Natomiast jeśli chodzi o zdjęcie Barta, to jeśli spełnia wszystkie warunki formalne to ja bym dopuścił.
Spełnia, dorzucę je do galerii.
EDIT: Jak Bartq nie spełnia, jak spełnia Smile (chyba że nie dysponujesz zdjęciem w wysokiej rozdzielczości). Zresztą sami ocencie. Już jest w galerii.

UWAGA!
W 1szym poście jest info o ankiecie i głosowaniu na zdjęcie. Zapraszam do głosowania.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Ja już mam swój typ, ale jeszcze nie zagłosowałem, bo czekam na odpowiedź autorów poszczególnych zdjęć czy posiadają pliki w wyższej rozdzielczości.

Dla ułatwienia - zdjęcie w kalendarzu będzie miało format mniej więcej A4, w związku z czym byłoby optymalnie gdyby pliki miały rozdzielczość około 3000x2000 pikseli, nawet trochę więcej. Napisałem optymalnie, bo z nieco mniejszej rozdzielczości też powinno dać radę, ze swojego starego kompakta z matrycą 4Mpi (rozdzielczość około 2200x1700) robiłem wydruki do formatu A4 i dawało radę.
Tak więc na obecną chwilę, z tego co przejrzałem to zdjęcia dwóch, no w zasadzie to trzech autorów są obecnie w odpowiedniej rozdzielczości, zdjęcia kolejnych dwóch autorów są całkiem blisko tych wymagań, ale wiadomo, lepiej by było gdyby ta rozdzielczość była trochę większa. Pozostałe zdjęcia mają zdecydowanie za małą rozdzielczość, żeby można było cokolwiek z nimi zrobić. Rozdzielczość możemy sprawdzić na kilka sposobów np. klikając prawym przyciskiem myszy na plik zdjęcia, wybieramy "Właściwości", potem powinna być zakładka "Szczegóły" i tam powinny być podane wymiary zdjęcia. Można też najechać kursorem myszki na plik ze zdjęciem i wtedy pojawia się takie małe okienko informacyjne, tam też są podane wymiary. Podaję to na przykładzie systemu Windows 7.
Aha, pod uwagę brałem tylko te zdjęcia które spełniają pozostałe warunki, czyli jest na nich rower, motyw RL i nie można rozpoznać na nich twarzy.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#39
Damian, muszę cię zmartwić, chyba masz pirackiego Windowsa 7 Big Grin

u mnie na Win 7 jest jak na poniższym zdjęciu, właściwości zdjęcia są poniżej po kliknięciu na ikonę zdjęcia,
po najechaniu na plik w wyskakującym okienku nie ma takich informacji

[Obrazek: windows7-windows-explorer.png]
Odpowiedz
#40
(23-11-2017, 10:45)marecky napisał(a): po najechaniu na plik w wyskakującym okienku nie ma takich informacji
Marek, a może to Twój Windows jest piracki? Wink
Pewnie można to gdzieś ustawić, nie wnikałem już w to, podałem tylko przykładowe metody, oczywiście można to sprawdzić też tak jak Ty napisałeś.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości