Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Zimowy Maraton Rowerowy Biały Kruk w Janowie Lubelskim
#31
No to pakujmy Radka i Tomka z rowerami, no  i Gośkę do bagaźnika, czy obok kierowcy, w zależności gdzie będzie chciała i ciach temat.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#32
(09-01-2018, 21:34)Bart napisał(a): No to pakujmy Radka i Tomka z rowerami
Z Tomkiem jedzie jeszcze jeden Tomek i Danielw78. Nadal mamy miejsce dla kibica/kibicki.
EDYCJA:
Noorbi, weź magnesy RL'owe na samochody!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#33
Jasne
Odpowiedz
#34
Do startu zostało już niewiele czasu. Niektórzy imprezę traktują poważnie a inni jadą tam dla zabawy, ale mamy nadzieję, że wszyscy zgodnie chcą reprezentować barwy RL. Nie wszyscy są w posiadaniu pomarańczowych strojów RL. Jeżeli ktoś nie posiada a chciałby jechać w naszych barwach proszę o zgłoszenie tego tutaj. Postaramy się dla Was pożyczyć pomarańczowe ciuszki.
Odpowiedz
#35
Mam koszulkę od Marioxa z pierwszych zamówień
Ale jak ktoś ma kilka rozmiarów mniejsza lub kamizelkę i
może pożyczyć to z przyjemnością wystartuje w niej  Rolleyes
Taki rozmiar S Smile
Smile)))
Odpowiedz
#36
Ok. Zobaczymy co da się zrobić. Wydaje mi się ze koszulka to M lub L bo na ciuchy idzie.
Odpowiedz
#37
Gdzieś powinienem mieć koszulkę z krótkim rękawem M - mogę pożyczyć albo nawet sprzedać, co nawet bardziej by mi pasowało Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#38
Damian, klejnotów rodowych się pozbywasz?

Mam kilka koszulek chyba z wszystkich edycji. Do przymierzenia w sobote wieczorem, rozmiary M
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#39
(10-01-2018, 20:42)mariox napisał(a): Damian, klejnotów rodowych się pozbywasz?
Po prostu nietrafiony rozmiar, a komuś może się przydać np. do startu w maratonach Wink Aha, koszulka jest zupełnie unikatowa i jedyna na świecie - na kołnierzyku ma moje imię - dla kogoś może to mieć znaczenie, aby wystartować w maratonie w absolutnie unikatowej koszulce Wink

(10-01-2018, 20:42)mariox napisał(a): Mam kilka koszulek chyba z wszystkich edycji. Do przymierzenia w sobote wieczorem, rozmiary M

O widzisz Mariusz, to może chcesz jeszcze jedną do kolekcji - też rozmiar M - tak jak napisałem powyżej absolutnie unikatowa - czteropak harnasia i jest Twoja Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#40
Hej Ponieważ Biały Kruk już w niedzielę przydało by się podać kilka szczegółów wyjazdu, poza tym, że proponuję zrobić zbiórkę o godzinie 7:30, pozostaje miejsce. Ja wyruszam spod swojego domu i najwygodniej byłoby mi po prostu szybko skręcić w dk19 i jechać bezpośrednio do Janowa. Mogę jednak zahaczyć o centrum
Wstępnie proponuję tak jak w zeszłym roku:
[Obrazek: Szkicpng_qxaqerh.png]

Piotrek (ja)
Bart
Norbert
Marzena
[ROWEROMIEJSCE]
[ROWEROMIEJSCE]
[MIEJSCE]

I pytanie jest właściwie do Barta i Norberta, bo Marzenę zgarniemy po drodze Smile Przypominam, że jest jeszcze dużo miejsca Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości