Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz imprez na rok 2018
#21
Szymek dobra robota Exclamation Exclamation Exclamation

(21-01-2018, 22:08)mariox napisał(a): Kurcze, przy okazji przeczytałem nowy adres siedziby Rzutu Beretem Sick

W Bigmarze do dzisiaj wszyscy psioczą na tą zmianę - Zesłańców Sybiru Huh Huh Huh
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
(21-01-2018, 22:47)Mariobiker napisał(a):
(21-01-2018, 22:08)mariox napisał(a): Kurcze, przy okazji przeczytałem nowy adres siedziby Rzutu Beretem Sick

W Bigmarze do dzisiaj wszyscy psioczą na tą zmianę - Powstańców Sybiru Huh Huh Huh

Chyba "Zesłańców"  Big Grin
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#23
(22-01-2018, 00:32)darist napisał(a):
(21-01-2018, 22:47)Mariobiker napisał(a):
(21-01-2018, 22:08)mariox napisał(a): Kurcze, przy okazji przeczytałem nowy adres siedziby Rzutu Beretem Sick

W Bigmarze do dzisiaj wszyscy psioczą na tą zmianę - Powstańców Sybiru Huh Huh Huh

Chyba "Zesłańców"  Big Grin

Tak nietrafiona nazwa, że nawet zapamiętać jej nie potrafię Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Do kalendarza proponuję cztery (bądź trzy) zbiórki rowerzystów, czyli:
1. Józefowska Majówka Rowerowa organizowany przez Józefowską Kawalerię Rowerową, ale jeszcze nie ma określonego terminu
2. Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz" organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza Jastrzębia Zdebrz, który starty ma z różnych miejsc na Roztoczu, a i data nie jest jeszcze znana
3. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje wycieczki poznawcze szlaków Green Velo, których terminy i trasy nie s jeszcze znane
Jak będą znane daty, to postaram się je umieszczać w ustawkach.
Odpowiedz
#25
Czekamy na ustalenie dat tych wydarzeń. Wtedy na pewno znajdą się w naszym kalendarium.
Odpowiedz
#26
(28-01-2018, 11:03)Noorbi napisał(a): Czekamy na ustalenie dat tych wydarzeń. Wtedy na pewno znajdą się w naszym kalendarium.

Daty właśnie odgrywają dużą rolę, a nawet główną Smile
Odpowiedz
#27
Czy do kalendarza można dopisać zaproszenie na turniej rowerowego polo w łikend 16-17 czerwca? Kaftan Open vol. 3
Odpowiedz
#28
(03-02-2018, 12:11)qavtan napisał(a): Czy do kalendarza można dopisać zaproszenie na turniej rowerowego polo w łikend 16-17 czerwca? Kaftan Open vol. 3
Można, tylko jakim kolorem zaznaczyć? Spójrz na legendę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#29
(03-02-2018, 12:29)Rado napisał(a):
(03-02-2018, 12:11)qavtan napisał(a): Czy do kalendarza można dopisać zaproszenie na turniej rowerowego polo w łikend 16-17 czerwca? Kaftan Open vol. 3
Można, tylko jakim kolorem zaznaczyć? Spójrz na legendę.

Przychodzi mi do głowy tylko zielony Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
A taka impreza się łapie do kalendarza? II Maraton Cyklomaniaka AZS - 300 km
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości