Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Kórnicki Maraton Turystyczny
#21
(05-02-2018, 14:37)Bart napisał(a): Krzyś mnie namówił, więc się zapisałem, tyle że trafiłem do rezerwy,

Oj Barteczku kolego sympatyczny zaspałeś Wink
Bądź dobrej myśli może wskoczysz z listy rezerwowej Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Bart - olej system - jedź na dziko Big Grin
Odpowiedz
#23
Bart - bez sprawnych rowerów to oni nie pojadą,
a co Ty zrobisz z tą wiedzą teraz..
Odpowiedz
#24
(03-02-2018, 23:59)krzychu.c.m napisał(a): Marku myślę o tym, że jak załatwię bagażnik na dach to powinno się udać. Smile

Jest jeszcze możliwość tak jak w ub. roku.
Odpowiedz
#25
(05-02-2018, 20:53)sobol napisał(a): Bart - olej system - jedź na dziko Big Grin

Pewnie Bart. Tym bardziej, że mam przesłuchy, że będą "dzikusy" na 3LMT.
Odpowiedz
#26
Bartku jesteś już siódmy ... jest jakiś postęp  Tongue jak tak dalej pójdzie to spoko się załapiesz  Big Grin
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#27
Zapisałem się. Mogę jechać z Bartem na dziko. :P
Odpowiedz
#28
Panowie jest duża szansa, że wskoczycie na listę główną Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#29
Bart, nie ma sprawy, zamieniamy się (argument z wożeniem taczką był decydujący).
Rzecz w tym, że też jestem na liście rezerwowej, tylko na 20 miejscu...
To co? Nadal chętny na zamianę? Wink

W ubiegłym roku też zaczynałem od listy rezerwowej, ale się wkręciłem. Inna sprawa, że rejestrowałem się chyba w czerwcu, czy w lipcu. Szybko się w tym roku lista zapełniła...

(04-02-2018, 22:53)sobol napisał(a):
(04-02-2018, 17:45)mariox napisał(a): Kurcze, meta w Poznaniu skończona, więc może przygarniecie Kolegę? Wink

Mariox - klepki z podłogi paliliście na środku pokoju ??

Nie w tym rzecz. Po prostu formuła funkcjonowania w strukturach związku z pewną Osobą, u której mogłem się w ubiegłym roku zatrzymać uległa wyczerpaniu Wink

Mam jeszcze Kolegę w okolicach Poznania, ale nie sądzę, żebym po fakcie długiego niewidzenia się z Nim był w stanie z rana dojechać o własnych siłach z bazy Maratonu w Robakowie na linię startu do Kórnika...
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
(06-02-2018, 11:33)mariox napisał(a): Szybko się w tym roku lista zapełniła...
No niestety, jak się chce brać udział w tego typu imprezach, to tych zapisów trzeba pilnować by nie przegapić. Z roku na rok coraz więcej chętnych, a takich imprez w ciągu roku mało.
Np. za zeszłoroczny Maraton Podróżnika to lista zawodników (80 osób) została zapełniona w bodajże 25 min. Taka sytuacja...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości