Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.03.2018 10:30 Pętla przy Wojciechowskiej do Eweliny na kawę .
#1
Kierunek podobny do Jurkowego jednak kapkę dalej bo do Nałęczowa. Tam w kawiarni Ewelina ciacho, kawa i powrót. Oczywiście inną drogą.  Czas ok 4 h. 100% sucha szosa. Odjazd punktualnie. W przypadku braku wpisów do 20:00 dn. 10.03.2018 nie zajeżdżam na pętlę.
Odpowiedz
#2
Na którą mn. więcej planujesz dojechać do Nałęczowa?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#3
Jazda bez spiny, przez Wojciechow to trochę ponad godzinę.
Odpowiedz
#4
To może się doturlam do Nałęczowa z Puław ok tej 11:30 - 12 i będzie spotkanie towarzyskie Smile Może jeszcze uda mi się kogoś namówić na przejażdżkę Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#5
Zapraszamy
Odpowiedz
#6
Dzięki za wspólny przejazd . Na trasie było nas dwóch, w " Ewelinie" trzech a po drodze dołączyliśmy do Jurka i ekipy pędzącej za nim. Fala69, dzięki że wpadłeś na pogaduchy i ciacho. Bardzo miło było spotkać zakręconego spoza Lublina Smile Ustawka lajtowa i przyjemna. Powtórka pewnie za tydzień bo jest jeszcze tyle ciastek do posmakowania Big Grin
Odpowiedz
#7
Następnym razem po takiej ilości cukru, to powrót przez Wawe
Odpowiedz
#8
Kubuś jeszcze nie poprosił o numer do Eweliny?
Odpowiedz
#9
A skoro lajtowa, to może podasz średnią tego lajtu dla zachęty? Wink To może zadziałać.
Odpowiedz
#10
(11-03-2018, 17:07)Judaas napisał(a): .. Fala69, dzięki że wpadłeś na pogaduchy i ciacho. Bardzo miło było spotkać zakręconego spoza Lublina Smile Ustawka lajtowa i przyjemna. Powtórka pewnie za tydzień  bo jest jeszcze tyle ciastek do posmakowania Big Grin
Również dzięki za spotkanie, jadąc z lekkim opóźnieniem bałem się, że tylko posprzątać po Was mi zostanie Big Grin No ale jakoś się udało. Liczę, że jeszcze kiedyś będzie okazja do wspólnego spotkania, może tym razem przy jakimś energetyku, nie tylko przy słodyczach Wink

(11-03-2018, 19:17)zienio napisał(a): Następnym razem po takiej ilości cukru, to powrót przez Wawe
Czuję, że to po trochu moja wina, bo jak bym nie przyjechał, to pewnie nie było by tej dodatkowej porcji Wink

(11-03-2018, 20:26)Paweoo napisał(a): A skoro lajtowa, to może podasz średnią tego lajtu dla zachęty? Wink To może zadziałać.
Chłopaki wchłonęli taką ilość cukru, że musieli to jakoś spalić Wink
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości