Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocny patrol środa 11 IV 2018 godzina 20:30 LKJ
#1
jak w temacie trasa do ustalenia na miejscu - ale mam chęć na miasto ale kto wie co będzie w środę Smile
w przypadku braku wpisów szukać mnie w terenie bo nie zajeżdżam pod LKJ
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#2
Z powodu braku wpisów Nie zajeżdżam szukać na mieście
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#3
Nie martw się makary, kiedyś się z Tobą wybiorę Smile bo tu już tylko wielkie maratony itp. są na topie Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
(12-04-2018, 08:50)Jurek S napisał(a): bo tu już tylko wielkie maratony itp. są na topie Tongue

Teeee Jerzy hamuj piętą Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Ja się wcale nie martwię, już przywykłem do jazdy solo?
Szkoda tylko że tak mało na tym forum ludzi którzy lubią jeździć nocą
A co do maratonów to już dawno nie widziałem ustawki tak na 20 - 30 km
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#6
(12-04-2018, 16:27)makary napisał(a): Szkoda tylko że tak mało na tym forum ludzi którzy lubią jeździć nocą
A co do maratonów to już dawno nie widziałem ustawki tak na 20 - 30 km

Co do jazdy nocą to odpowiem na własnym przykładzie. Jak spędzę cały dzień w pracy to wieczorem jadę do domu i nie mam już na nic ochoty. W obecnych czasach niewiele osób pracuje 7-15, wiec jak zciagną do domu na 19-20 to po ogarnięciu się trzeba iść spać.Big Grin 
Chyba niezbyt dokładnie śledzisz forym bo krótkie ustawki też są.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
(12-04-2018, 16:27)makary napisał(a): to już dawno nie widziałem ustawki tak na 20 - 30 km

Coś Koledzy niedokładnie przeglądacie forum Wink, na szybko przejrzałem ostatnie tygodnie i proszę - 11 krótkich ustawek w ciągu ostatniego miesiąca, a przypomnę że mamy drugi tydzień kwietnia, a marcu trochę zima namieszała:
11 marca, godz. 10.00 - 45km
11 marca, godz. 11.30 - 30km
17 marca, godz. 12.10 - dookoła zalewu
2 kwietnia, godz. 13.00 - dystans nie podany, ale po opisie trasy obstawiam około 50km
3 kwietnia, godz. 17.00 - 40km
4 kwietnia, godz. 17.00 - 44km
6 kwietnia, godz. 18.15 - 39km
7 kwietnia, godz. 13.00 - dystans nie podany, po opisie trasy jakieś 30-40km
7 kwietnia, godz. 15.00 - 20-30km
8 kwietnia, godz. 11.50 - 10 + 20 km
9 kwietnia, godz. 17.00 - dystans nie podany, ale godzina ustawki i dział raczej nie wskazują na 100km, a jakieś 30-40km.

(12-04-2018, 08:50)Jurek S napisał(a): bo tu już tylko wielkie maratony itp. są na topie
Hmm, ciekawa obserwacja Wink Tutaj 11 krótkich ustawek w ciągu ostatniego miesiąca - zdaje się, że to więcej niż na pewnym forum przez ostatnie ponad pół roku Wink Tongue
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
No chyba rzeczywiście nie przeglądam zbyt uważnie forum zwracam honor na swoje usprawiedliwienie dodam że ze względu na to że mam czas na rower głównie nocą większość ustawek "ignoruje" (wiem bardzo nie fortunne słowo nikogo i nizyjej ustawki nie chce obrazić )
Dobra dość samokrytyki trzeba coś w domu porobić i iść pojeździć ?
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#9
Pięknie to Damian wypunktowałeś, Ty nasz Rocky Balboa Wink Tongue
@Makary, się nie zrażaj niską frekwencją/brakiem zainteresowania, po prostu rób swoje i do przodu! Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
Damian - Szach Mat Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości