Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
Jan Grudziński   27-04-2018, 21:18
#71
Najważniejsze , że każdy ma transport .
mraugorzata   29-04-2018, 17:49
#72
Noorbi, czy trasy z TEGO POSTA są aktualne? Bo potem pisałeś, że je trochę zmieniasz, ale nowych linków nigdzie nie widziałam.
Ps. Spodobał mi się ten kolorek czcionki  Angel

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
shrederson   30-04-2018, 15:20
#73
Witam,
Wybieram się z wami.
Jadę 2 powiedzmy po obiedzie aby dojechać na kolację.
Wracam 4 lub 5 maja.
Mogę zabrać w tamtą stronę 5-6 rowerów i jedną osobę(ewentualnie jak chcecie zabrać prowiant, wodę itp. rzeczy mogę robić za "bagażowke").
Jeśli będą chętni dostosuję się co do godziny wyjazdu.
Mogę odebrać rowery i osobę z dowolnego miejsca w Lublinie.
W razie pytań proszę o kontakt na PW lub pod numerem 609729356.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Maciek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2018, 17:30 przez shrederson.
Noorbi   30-04-2018, 19:07
#74
Uwaga. Ostateczne tracki znajdą się tutaj i powyżej najdalej o godzinie 21 jutro.
shrederson   04-05-2018, 23:40
#75
Hej,
Ja wlaśnie wróciłem.
Dzięki za wspólne kręcenie.
Miło było Was wszystkich poznać.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Maciek
Noorbi   06-05-2018, 17:25
#76
Ech. U mnie majówka się już skończyła. Dojechałem do domu szczęśliwie ok. 1 w nocy... bez przygód.
Dziękuję wszystkim za towarzystwo. Te 3 dni naładowały mi baterie na bardzo ważny okres przed nami.
Co do tych trzech dni. Atrakcji było co tak dużo..... że sam nie wiem co opisywać. Mam nadzieję, że każdy znalazł na Jurze coś dla siebie i tak jak ja każdy zostawił tam cząstkę swojego serducha. Do zobaczenia na szlaku.... za 3 minuty.
mraugorzata   06-05-2018, 18:05
#77
Dzięki za wspólny wyjazd Smile Była to moja pierwsza wizyta na Jurze, a biorąc pod uwagę zainteresowanie zamkami itp., prawdopodobnie nie ostatnia. Do zobaczenia zostało choćby miejsce kręcenia najbardziej kultowej produkcji TVP od czasów "Wiedźmina", czyli zamek w Bobolicach jak miejsce akcji "Korony królów" Big Grin
Pogoda była rewelacyjna, ostatnią tak ciepłą majówkę pamiętam ze swoich studenckich czasów.

Co do samej miejscówki- można mieć pewne uwagi, ale to nie jest absolutnie wina Norberta Wink Zresztą o tym była już mowa na wyjeździe.

Przechodząc do podziękowań, to oczywiście Noorbiemu- za pomysł, organizację, Robertowi za szoferowanie, Truskafce- za rozpalenie ogniska i grilla, ekipie pokoju nr 13 za miłe towarzystwo. Pozostałym- dzięki za wspólny wyjazd i dobry humor.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018, 18:06 przez mraugorzata.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Rado   06-05-2018, 19:52
#78
Mega udany wyjazd. Dziękuję wszystkim za dobrze spędzony czas, szczególnie Norbertowi za organizację, a Jankowi&Marcie za transport. Trasy równie piękne co i pogoda, było wszystko: zjazdy i podjazdy po terenie, jak i po pięknych asfalcikach, przeprawy przez strumienie, pchanie rowerów przez piachy i kamienie, cudne widoki z wież zamkowych, wieczorna integracja przy ognisku, grillu, przy grze w bilard, w ping ponga (brawo Renia! - 1sza rakieta RL'a Wink
Zdjęcia będą za 3 minuty! Big Grin
Ale już teraz moge Wam pokazać filmik z majówki!!!!
Tadaaaaam: https://www.youtube.com/watch?v=u5TZmP_8vFk&feature=youtu.be

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   06-05-2018, 20:51
#79
(06-05-2018, 19:52)Rado napisał(a): Ale już teraz moge Wam pokazać filmik z majówki!!!!
Tadaaaaam: https://www.youtube.com/watch?v=u5TZmP_8...e=youtu.be
Nie było mnie na tegorocznej majówce, a jestem na filmiku Big Grin

[Obrazek: button-1421-black.png]
katka   06-05-2018, 23:12
#80
(06-05-2018, 19:52)Rado napisał(a): Tadaaaaam: https://www.youtube.com/watch?v=u5TZmP_8vFk&feature=youtu.be
Najbardziej rozwala mnie napis "Wkrótce na ekranach"  Big Grin 

Wszyscy jakoś dziwnie zachwycają się tym wyjazdem, jakaś masakra  Dodgy
Czym tu się zachwycać? Trasy za krótkie, bo cały czas coś skracane. Cały czas pod górę, bo inaczej podobno nie dało rady. Pogoda beznadziejna, bo pot, krew i łzy ściekały po całym ciele. Jedzenie beznadziejne, bo cały czas KTOŚ mi coś zabierał z uprzejmym zapytaniem, czy będę to jadła. Towarzystwo w pokoju roszczeniowe, bo porozwalali rzeczy swe po całym pokoju. Reszta towarzystwa też nie lepsza, bo cały czas było ich wszędzie pełno. Kierownik to jakiś horror, bo wszystko kazał robić w 3 minuty. No i z czego tu się cieszyć?

OCZYWISTE ŻARTY
Było fantastycznie! Miejsce, trasy, widoki no i towarzystwo, dzięki któremu, zawsze, ale to zawsze da się zapomnieć o trudach dnia codziennego. Dziękuję Wam Exclamation 
Dobra koniec tych opisów bo ZNAM UMIAR  Tongue Big Grin

EDYTA:
Noorbi, Rado, TIK TAK TIK TAK!!!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018, 23:21 przez katka.
Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.