Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierdu, pierdu
#1
Poczekam na mecz reprezentacji Niemiec.  Na szczęście  bez Gwiazdy. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
(16-06-2018, 19:34)Rado napisał(a): Hej! Zrobiłem rezerwację stolika na mecz Polska-Senegal we wtorek 19 czerwca na godz. 17.00.

Smuteczek Sad w pracy do 20
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
(16-06-2018, 21:53)Ex Driver napisał(a): Poczekam na mecz reprezentacji Niemiec.  Na szczęście  bez Gwiazdy. Smile

A jakiś kartofel wspominał  , że ukryta opcja niemiecka to w Katowicach mieszka  Huh . Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
(16-06-2018, 23:15)JuraS napisał(a):
(16-06-2018, 21:53)Ex Driver napisał(a): Poczekam na mecz reprezentacji Niemiec.  Na szczęście  bez Gwiazdy. Smile

A jakiś kartofel wspominał  , że ukryta opcja niemiecka to w Katowicach mieszka  Huh . Big Grin

Jureczku a możesz  tak mniej tajemniczo ?   Co mają wspólnego  kartofle, Katowice i Niemcy ?
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
To skomplikowane ,ale wydaje mi się ze wiem. Wink Czyż kibicowanie Niemcom nie jest ukrytą opcją niemiecką ? Rolleyes A dalej to już czysta polityka i łączenie faktów ........ Wink
Odpowiedz
#6
(17-06-2018, 02:41)Ex Driver napisał(a): Co mają wspólnego kartofle ,Katowice i Niemcy ?
No właśnie Marku ,to taki rebus jest ,kto rozwiąże, ten wie. [Obrazek: biggrin.png] Jak to w rebusach.  [Obrazek: shy.png]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
(17-06-2018, 09:32)jan77 napisał(a): To skomplikowane ,ale wydaje mi się ze wiem. Wink Czyż kibicowanie Niemcom nie jest ukrytą opcją niemiecką ? Rolleyes A dalej to już czysta polityka i łączenie faktów ........ Wink

Bravo TY !!! Big Grin
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Powyżej posty nie na temat wydzielone z wątku odnośnie meczu MŚ Polska - Senegal.
PS. Marku - Ex Driver, mimo, że usuniesz swojego posta, to moderatorzy forum i tak go widzą... Więc zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz na forum, a potem to usuniesz.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(16-06-2018, 21:53)Ex Driver napisał(a): Poczekam na mecz reprezentacji Niemiec.  Na szczęście  bez Gwiazdy. Smile

Jaka piękna katastrofa Exclamation Tongue Angry
Odpowiedz
#10
(18-06-2018, 08:00)Rado napisał(a): Powyżej posty nie na temat wydzielone z wątku odnośnie meczu MŚ Polska - Senegal.
PS. Marku - Ex Driver, mimo, że usuniesz swojego posta, to moderatorzy forum i tak go widzą... Więc zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz na forum, a potem to usuniesz.

Radku Ameryki nie odkryłeś, też jestem administratorem i wiem.  Nic  złego nie napisałem, a zmieniłem posta bo tak chciałem. I tyle w temacie. A te nauki i komentarze innych są nie na miejscu. Każdemu wolno kibicować komu chce. I każdemu wolno wyrażać opinie. A tu pojawia się  coś takiego co zwą szowinizmem.  Życzę wygranej we wtorek, a nawet jak przegrają to nie napiszę nic o katastrofie .

Powodzenia Smile Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości