Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBT2018 - dojazd do Świnoujcia
#11
Jeśli masz miejscówkę i bilet na rower to co Cię obchodzą inni. Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#12
(21-03-2018, 11:09)Mariobiker napisał(a): Jeśli masz miejscówkę i bilet na rower to co Cię obchodzą inni. Big Grin

co oznacza bilet na rower w zeszłym roku konduktor w asyście SOK pokazał Wilkowi i Kotowi
#13
W tamtym przypadku błąd popełniono w kasie sprzedając więcej biletów niż było miejsc na rowery w szynobusie. W przypadku TLK lub IC takie sytuacje nie mają miejsca ponieważ system pozwoli na sprzedaż biletów zgodną z ilością miejsc na rowery.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#14
(21-03-2018, 11:04)login napisał(a): polecam przesiadki na Wschodniej, czasami jak wsiądzie wiara to nie ma do czego już wsiadać na Centralnym. Pociąg ze Wschodniej nie odjedzie dopóki nie wsiądzie ostatni pasażer.
Problem był  w tym ,że nie udało mi się wysiąść na Wschodniej , bo zostałem zablokowany z rowerem w przedziale rowerowym ,przez tłum wysiadających . Gdy doszedłem do drzwi pociąg ruszył , bez roweru dałoby radę jeszcze wysiąść , ale z rowerem i sakwami było to trochę ryzykowne. Sad                                                                                                                                                                                                                                                 P.S.Nie wiem  czy teraz  wszystkie pociągi  na północ jadą przez Centralną ,  ale drzewiej bywało ,że ze Wschodniej kierowały się prosto nad morze omijając inne warszawskie dworce. Cool
Pozdrawiam,
Jurek
#15
(21-03-2018, 12:41)JuraS napisał(a): Gdy doszedłem do drzwi pociąg ruszył , bez roweru dałoby radę jeszcze wysiąść , ale z rowerem i sakwami było to trochę ryzykowne. Sad
Trzeba było skakać: https://www.youtube.com/watch?v=BGm-7YdIt-I Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
#16
Miejmy nadzieję , też na to liczę wybierając się pojeżdzić znowu  po niemieckiej stronie wyspy Uznam.

 Tylko się nie zgub Jureczku Big Grin
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
#17
Spokojnie Marku , mam najnowszej generacji, niemiecki globus . Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
#18
Przypominam, że do 15.04 można uiścić najniższą opłatę za udział w BBTour 2018:
"Termin wpłaty:

·       do 15.04.2018; 560 PLN
·       do 03.07.2018;610 PLN (wpłata może być wnoszona po terminie ostatniej możliwej imprezie kwalifikacyjnej.
       Potwierdzeniem jest zgłoszenie i opłacenie takiego startu)
·       do 02.08.2018; 710 PLN"

Źródło: http://1008.pl/oplaty/
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
#19
Można już kupować bilety do Świnoujścia.
Którym pociągiem jedziecie?
#20
(25-07-2018, 21:29)MarekK napisał(a): Można już kupować bilety do Świnoujścia.
Którym pociągiem jedziecie?

Już można.
My jedziemy tak: Lublin - Świnoujście, 22.08.2018, godz. 18:55
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości