Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-12.VIII.2018 Lwów II
#51
Hej :-) planuję jechać do Lubczycy samochodem, będę miała dwa wolne miejsca osobowo-rowerowe, także zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz
#52
(07-08-2018, 21:19)Maglagla napisał(a): Hej :-) planuję jechać do Lubczycy samochodem, będę miała dwa wolne miejsca osobowo-rowerowe, także zapraszam do kontaktu.

Maglagla to ja jestem chętny.
Odpowiedz
#53
(07-08-2018, 21:19)Maglagla napisał(a): Hej :-) planuję jechać do Lubczycy samochodem, będę miała dwa wolne miejsca osobowo-rowerowe, także zapraszam do kontaktu.

Ja i mój rower też jesteśmy chętni  Big Grin
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#54
Jeśli ktoś chce się dołączyć na dojazd do Lubyczy to umówmy się o 5:50 na Orlenie na piaseckiej (naprzeciw salonów sprzedaży Opla i Toyoty na majdanku).

PS. Bieżcie duuuużo wody!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#55
Lwów jak stał tak stoi! W prawdzie noce są tam wyjątkowo krótkie a kilometry wyjątkowo długie Wink , do tego trzeba mieć doskonałe zdrowie żeby w pełni korzystać z jego uroków ale na urodzie nic a nic nie stracił Cool 
Hrebenne jak się okazuje samo znajduje sobie rozwiązanie na przepuszczanie rowerzystów dopisując po kilka osób do odprawianych aktualnie aut. Nie od dziś jednak wiadomo, że Ukraina to stan umysłu.
Mam nadzieję, że na dniach ogarnę fotki na których również ta teza znajdzie potwierdzenie.

Dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo, humor i współpracę na naszej wycieczce.
Za drobne wpadki nawigacyjne i gubienie uczestników -przepraszam.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#56
Czekamy na fotki z niecierpliwością!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#57
Dziękuje wszystkim za wyborne towarzystwo Smile 
Super się bawiłam, rowerem pojeździłam, wody się napiłam Wink wróciłam nie wyspana ale szczęśliwa Big Grin 
także wszystko się udało w pełnej krasie Big Grin
fotosy  przesyłam kilka zdjęć dla rozeznania sytuacji i zaliczenia ustawki  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#58
(14-08-2018, 15:24)Maglagla napisał(a): fotosy przesyłam kilka zdjęć dla rozeznania sytuacji
Widzę, że wybornie się bawiliście Smile Zazdraszczam! Mam nadzieję, że miejscówki nie spaliliście, Lwowa tym bardziej i że RL będzie mógł tam jeszcze pojechać? Tongue
(14-08-2018, 15:24)Maglagla napisał(a): i zaliczenia ustawki
Damian.s działaj! Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#59
Jak to Yanq mówi Lwow jak stał tak stoi ale ja się z tym nie zgadzam bo od naszego pobytu troszkę więcej tynku odpadło Sad  a tak na poważnie to dziękuję wszystkim za wspaniałe chwile Dziękuję Jankowi za organizacje
Marcie Za przeliczniki walutowe i kreatywna księgowość międzynarodową
Ani tej od zaplatanych za próby plątania Tongue
Ani za mrożące krew w żyłach podejście do świata
Magdzie za kropkę na zdjęciach
Pawłowi za politykę
Maćkowi za wyścigi
Arturowi za opanowanie
Jackowi za umiejętność znalezienia flaszki w każdej sytuacji

A tu kilka fotek ode mnie Smile
Damianie możesz zaliczyć ustawkę Tongue
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#60
(14-08-2018, 18:03)makary napisał(a): Jak to Yanq mówi Lwow jak stał tak stoi ale ja się z tym nie zgadzam bo od naszego pobytu troszkę więcej tynku odpadło Sad  a tak na poważnie to dziękuję wszystkim za wspaniałe chwile Dziękuję Jankowi za organizacje
Marcie Za przeliczniki walutowe i kreatywna księgowość międzynarodową
Ani tej od zaplatanych za próby plątania Tongue
Ani za mrożące krew w żyłach podejście do świata
Magdzie za kropkę na zdjęciach
Pawłowi za politykę
Maćkowi za wyścigi
Arturowi za opanowanie
Jackowi za umiejętność znalezienia flaszki w każdej sytuacji

A tu kilka fotek ode mnie Smile
Damianie możesz zaliczyć ustawkę Tongue

Flaszka najważniejsza. Bez niej ani rusz . Big Grin
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości