Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rocznik 1972 jeszcze daje radę .
#11
(29-08-2018, 22:40)lubelaczek napisał(a): To szybko, czy wolno?

@lubelaczek , a dla Ciebie ?
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Wolę słuchać, jak komentuje wyścigi, niż oglądać jego wrzutki z wyjazdów.
ja na STRAVA

Odpowiedz
#13
(30-08-2018, 00:11)JuraS napisał(a):
(29-08-2018, 22:40)lubelaczek napisał(a): To szybko, czy wolno?

@lubelaczek , a dla Ciebie ?
Jestem sporo młodszy, ale jak na taki dystans to tempo jest całkiem żwawe.
Nie znam tego Pana, ale wydaje mi się, że rocznik 72, to nie jest jeszcze (i jeszcze długo nie będzie) taki rocznik, żeby nie mógł "szybko jeździć" Smile
Sporo ludzi w podobnym wieku trenuje kolarstwo i takie wyniki są jak najbardziej godne podziwu, ale nie są czymś wyjątkowym. Średnia prędkość tutaj to niecałe 31km/h. Na wyścigach mastersi osiągają jeszcze lepsze wyniki Smile
Odpowiedz
#14
Nie wiem Jurku o co halo, takie średnie to na mtb się robi.
Zaskocz nas następnym razem, czymś bardziej wyszukanym.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
jakby przekopać dokładnie stravę, to pewnie Renulka na składaku wycieczkę do Kazimierza w lepszym tempie zaliczyła z Kolegą Bartłomiejem.
Odpowiedz
#16
(30-08-2018, 09:58)radzik napisał(a): jakby przekopać dokładnie stravę, to pewnie Renulka na składaku wycieczkę do Kazimierza w lepszym tempie zaliczyła z Kolegą Bartłomiejem.

Nie zajmuję się przekopywaniem stravy i poszukiwaniem tam rekordów radziku. . Zdjęcie zamieściłem jako ciekawostkę , aby się przekonać czy pan ze zdjęcia zostanie rozpoznany na forum rowerowym . I w tej kategorii zwycięzcą został kolega fala69. Smile 
Radziku wcale się nie dziwię , że trzykrotny zwycięzca  Tour de Pologne już jest za stary aby utrzymać się na kole Bartłomieja , a szczególnie Twoim  . Latka lecą . Big Grin 
Przepraszam Bartłomieju ale niestety , nic  bardziej wyszukanego nie miałem pod ręką , może następnym razem się się uda . Może jakaś małpa na rowerze , albo misio . Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
(30-08-2018, 13:29)JuraS napisał(a): ...
Zdjęcie zamieściłem jako ciekawostkę , aby się przekonać czy pan ze zdjęcia zostanie rozpoznany na forum rowerowym . I w tej kategorii zwycięzcą został kolega fala69. Smile
WOW! Super! To co wygrałem? Big Grin

[Obrazek: zxjlp5.jpg]
ja na STRAVA

Odpowiedz
#18
(31-08-2018, 01:21)fala69 napisał(a): WOW! Super! To co wygrałem? Big Grin


Tak  Exclamation Oczywiście , nagrodą jest wspólna fotka z mistrzem  Exclamation Wink
[Obrazek: zxjlp5.jpg]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
A dzisiaj mistrz pojeżdził z synem , jak widać musiał troszkę poluzować Smile .Aha ,startując na zawodach w Wałbrzychu jakiś czas temu , miał śednią  ok. 40 km/h.[Przed obiadem] Big Grin .
[Obrazek: DmAv2kKX0AA8wyn.jpg]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości