Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.09.2018, godz. 17.00, LKJ
#1
Popołudniowe kółeczko, tak na góra 1,5 godziny spokojnej jazdy. Pewnie dookoła zalewu, ewentualnie przez Zemborzyce i Stasin - może z 25km się nazbiera. Asfalt i być może odrobina jakichś szutrów lub polnych dróg.
Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Po skończonej jeździe, dajcie znać na forum, żeby nie było jak ostatnio.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
(26-09-2018, 15:53)Bart napisał(a): Po skończonej jeździe, dajcie znać na forum, żeby nie było jak ostatnio.
Bart - pojeżdżone - było dobrze, chociaż ostatecznie wyszło, że pojechałem sam.
Ale muszę Ci powiedzieć, że liczyłem że się pojawisz no i trochę się zawiodłem - sam wczoraj rzuciłeś hasło na radyjku, czekałem, że może wrzucisz ustawkę, ale nic się nie pojawiło, więc ja wrzuciłem i pojechałem sam. No i wyszło trochę jak u naszego kolegi sympatycznego, na radyjku to by jeździł, ale jak przychodzi co do czego to cisza i ustawki nie można się doczekać nie wiem od kiedy Wink
Aha - jedna fotka zaliczeniowa, już z końcówki trasy: https://photos.app.goo.gl/UUPxX5fsetxLWCSa7
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Noooooo nie wrzucałem, bo pisałeś, że coś planujesz, to nie chciałem się wtrącać  Tongue

Poza tym godzina za młoda dla mnie, no i ten asfalt z domieszką terenu Huh  to tak jak pierś w cieście naleśnikowym, albo mleko z kożuchem - zbędne!
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości