Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.10.2018, godz. 17.00, LKJ
#1
"Piękny dzień się zapowiada, w związku z tym pytam: KTOŚ NA ROWER DZIŚ ?"

Jadę nieduże kółko po podlubelskich dróżkach, tak na nieco ponad godzinę kręcenia, DDR w kierunku zalewu, a potem przez Zemborzyce w kierunku Stasina. Powrót Węglinkiem ale tak jak jeszcze chyba nie jeździliśmy na ustawkach. Nawierzchnia mieszana, tempo 100% rekreacyjne. Światełka obowiązkowe.
Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam! Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Będę się odzywał na tel ok 17 bo ja chyba rusze wcześniej kołko jak wczoraj ale w 2 strone.
Odpowiedz
#3
No to cyk -jadę, do końca asfaltu.
Z Damianem zawsze rekreacja, więc zachęcam pozostałych, szczególnie permanentnych leniuchów, niedzielnych rowerzystów, wszystkich lansujących się tylko przy imprezach, czy forumowych czarodziejów, co to "jechałbym, ale..."
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Wybieram się.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Beda i ja. Po zjeździe Węglinkiem odbijam na Stasin łapać teren
Odpowiedz
#7
Dzięki za miłe kręcenie, fajna ta terenowa autostrada! PS. obawiam się, że nie będzie zdjęć...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Fajnie . Było. Dzieki.

PS. Uwaga na ŁOSIA. Wyszedl mi na droge rowerowa . 3 m przedemna. Ulica Osmolicka.
Odpowiedz
#9
(10-10-2018, 18:53)Rado napisał(a): Dzięki za miłe kręcenie, fajna ta terenowa autostrada! PS. obawiam się, że nie będzie zdjęć...

Brakowało tylko miejsc obsługi podróżnych  Big Grin
Okazuje się, że jeszcze pamiętam, jak się jeździ na rowerze  Cool
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
Fajnie było Was spotkać... Bardzo fajnie  Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości