Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018
#11
jestem do dyspozycji
Odpowiedz
#12
Poproszę mnie dopisać.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#13
Post pod postem, ale czy coś już wiadomo? Widzę, że rejestracja sztabów jest do 12.11.2018.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
Upssss
Odpowiedz
#15
(07-11-2018, 20:50)Noorbi napisał(a): Upssss

Spodziewałam się bardziej merytorycznej odpowiedzi  Huh
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
W weekend z niedzielą 25 listopada powinienem dać radę. Najwyżej się będę musiał urwać wcześniej.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#17
Dziś odwiedziłem Sztab PDPZ aby uzgodnić nasze działania z organizatorami. W trakcie rozmowy okazało się, że jest wiele zmian w działaniu całej akcji i należy nasze poczynania dostosować do obecnego stanu. I tak, 25 listopada zbiórkę będziemy prowadzić w dwóch punktach: napewno któraś Stokrotka, przejmujemy zbiórkę podczas 2 Dychy do Maratonu, którą do tej pory prowadził FRS a tym razem w porozumieniu z nimi zrobimy to my. Ze strony FRS mam zapewnienie, że rozpropagują akcję na swoich serwisach. Specjalnie dla nas PDPZ zorganizuje punkt zbiórki który będzie czynny przed dychą i w czasie jej trwania. Punkt będzie obsługiwał Rowerowy Lublin. Ostatnia zbiórka (Charytatywna Masa Krytyczna) jaką przeprowadzimy jest najbardziej problematyczna... Nowe przepisy zmuszają do zgłaszania przez poszczególne sztaby swoich zbiórek poza 25 listopada do ministerstwa. Organizatorzy z PDPZ zastanowią się jak nam pomóc aby nie komplikować naszych działań. Na chwilę obecną ustaliliśmy, że powinni na ten czas ustalić punkt na Pl. Litewskim w godz. 17.30-18.00. Zebrane dary przejadą z nami trasę MK i tuż przed dojazdem do Ratusza dary przekażemy partnerowi PDPZ - Bractwu Miłosierdza im. Św. Brata Alberta. Tak więc - wszystkie ręce na pokład.
Podsumowanie:
25 listopada (Arena Lublin)
Zbiórka II Dycha do Maratonu: 8.30-14.00 - 2os.
           II Dycha do Maratonu 11.30-13.30 - zabezpieczenie - 4os.
Zbiórka Stokrotka: 10.00-15.00 - 2os. (mogą być zmiany)
30 listopada (Pl. Litewski)
Zbiórka na MK: 17.30-18.00  - 2os.
Odpowiedz
#18
Ja zgłaszam się do obstawy biegu i ewentualnie zbiórka po zakończeniu biegu, z tym że raczej bez możliwości transportu zebranych darów. Być może uda mi się też pomóc przy zbiórce przed biegiem, ale na chwilę obecną nie deklaruję tego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
Na obstawę biegu się nie nadaję, bo jeszcze mam problemy z ręką, ale do zbiórki przy okazji Dychy zgłaszam się.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#20
Do obstawy zgłosił się też tomaszo13
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości