Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018
#41
Krzychu.c.m i mam prośbę może Damian?
Odpowiedz
#42
Ja mogę ewentualnie zamiast biegów dla dzieciaków pojechać do stokrotki, ale też nie wcześniej jak od godz 10. Natomiast dyche chce przejechać w obstawie - w tym sezonie mam ambitny plan przejechać wszystkie biegi - od piątek po maraton.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#43
Zawsze myślałem, że biegi się przebiega, a nie przejeżdża.  Huh
[Obrazek: u399y2020v3.gif]
Odpowiedz
#44
(24-11-2018, 16:12)De5troyer napisał(a): Zawsze myślałem, że biegi się przebiega, a nie przejeżdża.  Huh

Żeby ktoś mógł bezpiecznie przebiec bieg ulicami miasta, ktoś musi go przejechać Smile

Henia zgodziła się postać w Stokrotce od godz. 10.00.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#45
To mam jutro przed dychą jechać do stokrotki czy na biegi dzieciaków?
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#46
Wpadnij do Stokrotki. Ok 1120 Cię zmienię
Odpowiedz
#47
Szef Sztabu, czyli Noorbi-brawo za organizację! Mariox-dzięki za ogarnięcie punktu zbiórki PDPZ podczas Dychy Do Maratonu. Krzychu c.m., Henia - brawo za punkt w Stokrotce!, do którego potem dołączyli wolontariusze z Dychy Do Maratonu Smile Mariobiker dzięki za odwiedziny Tongue Póki co rekord darów (w kg) już jest pobity! A to jeszcze nie koniec, bo czeka nas jeszcze Charytatywna Masa Krytyczna!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#48
Ciekawostka na punkcie przy "Drugiej Dysze": podchodzi rodzinka, oddaje zawiniątko, a córka z płaczem i tekstem: "nieeee... maaamoooo... nie oddawajcie tego, to wcale nie jest dla mnie za małe!". Jakoś ją udobruchali. Chęć pomocy ociera się już jak widać o desperację Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#49
Przepraszam, że dopiero teraz. Dziękuję wszystkim, którzy w dniu wczorajszym poświęcili swój wolny czas i pracowali jako wolontariusze podczas dwóch wydarzeń:
Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"
II Dycha do Maratonu.
Rado, Mariox, tomaszo13, Henia, krzychu.c.m, Damian.s, sobol, JuraS, Mariobiker.
Mam nadzieję, że nikogo nie ominąłem. Dziękuję Wam bardzo.
Zapraszam jednocześnie na Charytatywną Masę Krytyczną w ten piątek o 18.00 na Plac Litewski
Odpowiedz
#50
Dzisiaj pisałem sprawozdanie dla PDPZ z naszej działalności.
I tak: w akcji z ramienia Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" udział wzięło 10 wolontariuszy. 
Podczas trzech zbiórek: II Dycha do Maratonu, Punkt zbiórki Stokrotka ul. Jutrzenki 5 oraz Charytatywna Masa Krytyczna wolontariusze zebrali łącznie 764 kg darów. 
Na tę ilość złożyło się:
428 kg odzieży, 
7 kg obuwi, 
31 kg zabawek, 
2 kg książek, 
2 kg artykułów szkolnych i papierniczych, 
6 kg środków czystości i higieny osobistej, 
81 kg słodyczy 
207 kg żywności długoterminowej. 
Dziękuję bardzo wszystkim wolontariuszom za wkład wniesiony w przeprowadzenie akcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości