Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GV odc. 1 - Elbląg-Suwałki
#1
Obiecałem sobie, że w tym roku przejadę przynajmniej jeden odcinek GreenVelo. I tak oto powstał plan nr 1. Odcinek od Elbląga do Suwałk to 444 km. Z dojazdem i powrotem pociągiem zajmie to 5 dni. Noclegi: Frombork, Lidzbark Warmiński, Węgorzewo i Mierkinie nad jez. Hańcza. 
Od razu odpowiem... Jazda z sakwami i maksymalny odcinek to 120km. Pierwszego dnia ok. 70 km ostatniego niecałe 40km.
Termin: koniec maja - połowa czerwca - jeszcze nie wiem dokładnie
Mam nadzieję zachęcić kilku sakwiarzy, tym bardziej, że wyjazd jest inspirowany dalekosiężnymi planami Lecha.
Odpowiedz
#2
Noorbi możecie mieć poważne kłopoty z powrotem z Suwałk. Od wiosny rusza remont na trasie Warszawa-Białystok-Suwałki.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Na razie takie mam plany, a co się zmieni na wiosnę to sobie dostosuję.
Odpowiedz
#4
Fajnie brzmi Smile
Odpowiedz
#5
Noclegi w agro czy namioty? To dosyć istotna informacja Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
(19-01-2019, 13:22)Noorbi napisał(a): Na razie takie mam plany, a co się zmieni na wiosnę to sobie dostosuję.

Noorbi obejrzałem mapkę i mam pytanko.
Czy trasa musi biec po GV ?
Jeśli tak to między 200 a 285 kilometrem nie ma nic ciekawego.
Alternatywą jest przejazd przez Bisztynek - Reszel - Święta Lipka - Kętrzyn - Gierłoż - Radzieje - Mamerki - Leśniewo.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
GV!

Agro
Odpowiedz
#8
Analizowałem to co napisał Mario odnośnie nudnego odcinka.... Moje pytanie.... Dlaczego nie puścili właśnie tak GV.... może jednak się skuszę?
Odpowiedz
#9
To co zaproponował Mario to miejscw naprawdę warte zobaczenia.
Odpowiedz
#10
(21-01-2019, 23:31)Noorbi napisał(a): Dlaczego nie puścili właśnie tak GV
Ze względu, iż miejsca te są baaaardzo atrakcyjne turystycznie, przez co by do nich dojechać trzeba jechać wąskimi drogami bez pobocza, gdzie jest duży ruch samochodowy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości