Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Lublin (edycja wiosenna) - 23.03.2019 - g. 7.00 - Tama (Zalew)
#11
żeby zniechęcić jeszcze niezdecydowanych - wybieram się.
Odpowiedz
#12
(03-03-2019, 17:43)radzik napisał(a): żeby zniechęcić jeszcze niezdecydowanych - wybieram się.

Do kompletu brakuje Człenia [Obrazek: biggrin.png]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Przemek mnie zniechęcił więc wstępnie wybieram się.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
Mariusz taki ładny plan Ci wyszedł, może byś przejął organizację LMT, bo tam podobno ciepłych posiłków ZERO  Idea
Wstępnie jadę z Wami.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
Mariusz, tak z zaskoczenia, przecież to niecałe trzy tygodnie! Kiedy formę zdobyć? Undecided Jadę!
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#16
(03-03-2019, 18:29)Ex Driver napisał(a): Przemek mnie zniechęcił więc wstępnie wybieram się.

Ok Smile

(03-03-2019, 18:34)Bart napisał(a): Mariusz taki ładny plan Ci wyszedł, może byś przejął organizację LMT, bo tam podobno ciepłych posiłków ZERO  Idea
Wstępnie jadę z Wami.

Barteczku kolego sympatyczny nie da rady Wink


(03-03-2019, 18:59)lot_ikara napisał(a): Mariusz, tak z zaskoczenia, przecież to niecałe trzy tygodnie! Kiedy formę zdobyć? Undecided Jadę!

Mam to samo Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Tydzien temu jak pytałem się o TdL 2019 to Mario jakoś niepewny był. A tu takie teraz zaskoczenie.
Odpowiedz
#18
(03-03-2019, 20:24)kofi napisał(a): Tydzien temu jak pytałem się o TdL 2019 to Mario jakoś niepewny był.

I nic się nie zmieniło Wink
Nadal nie mam pomysłu na datę letniej edycji Huh
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Ja oczywiście też jadę.
Odpowiedz
#20
Zastanawiam się czy w tym trzepackim  Wink towarzystwie jest ktoś za kim utrzymam się na kole. O Marku (Ex Driver) nie mówię bo pewnie ściemnia z tym wyjazdem. Smile
Ale ochota jest pojechać. W sumie to do Lublina jakoś trafię.  Confused
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości