Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS na rower
#41
No właśnie, zanim kupie urządzenie chciałbym by spełniło moje najważniejsze wymaganie. Na stronie Garmina jak wół stoi:
"When utilizing routes, only 50 points can be used for on road navigation."

Zakładając, że mam GPX zrobiony na traseo składający się powiedzmy z 300 punktów trasy. Co mam zrobić by znalazł się na urządzeniu, a urządzenie nawigowało mnie, sygnalizując konieczność skrętu?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#42
eTrex jest na 10 tys. pkt. Wgrywasz plik .gpx po kablu do urządzenia lub na kartę SD. Odnośnie funkcji turn-by-turn to nigdy z tego nie korzystałem, zawsze jeździłem "po kresce" na wyświetlaczu.
Tomek, jak chcesz, mogę Ci pożyczyć swojego eTrexa 30x, pobawisz się nim i zobaczysz czy Ci odpowiada.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#43
Radek, o fajnie to może w wolnej chwili pokażesz mi co i jak.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#44
Jako użytkownik etrexa 30 od wielu wielu lat i w pewnym momencie krótkiej  przesiadki na etrexa 30X , (powiem że wieksza rozdzielczość wyświetlacza cieńsze drogi , nie zachwyciła mnie i postanowiłem że to starszy model  pozostanie już ze mną na zawsze  ) .

Seria etrex 30 i 35 rózni się od modeli niższych 20 i 25 jeszcze bardzo ważną funkcją , wyższe modele mają ANT+ możliwość podłączenia różnych czujników i dodatkowo możliwość przesyłania śladów tras między urządzeniami .
Odpowiedz
#45
(05-04-2019, 09:23)tomo napisał(a): Radek, o fajnie to może w wolnej chwili pokażesz mi co i jak.
Służę pomocą.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#46
U mnie etrex 35 jakby co. Mam. Czy jestem zadowolony? Tak. Ale z czasem myślę o zmianie na etrex 30x. Tylko z jednego powodu. Ekran dotykowy fajna rzecz... ale czasem wkurzający.
Odpowiedz
#47
Dla mnie etrex  30/30x , czy też 20/20x jest rewelacyjny na rower jeśli chodzi o jazdę po sznurku ( wcześniej zaplanowana i wgrana trasa ) , ale jeśli chodzi o nawigowanie w terenie na „żywca” , przeglądanie mapy jest trochę gorzej , jest to urządzenie nastawione na czas działania kosztem wydajności procesora . Jeśli kupować to ja bym stawiał na wyższe modele czyli seria 30 lup dotykowy 35 , ewentualnie trochę większy Oregon .
Odpowiedz
#48
Orientujecie się czy jest w Lublinie jakiś sklep stacjonarny z Garminami?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#49
(11-04-2019, 08:02)tomo napisał(a): Orientujecie się czy jest w Lublinie jakiś sklep stacjonarny z Garminami?
Aktywny Nadgarstek na Józefa Bema - boczna Godebskiego.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#50
(11-04-2019, 08:15)Rado napisał(a):
(11-04-2019, 08:02)tomo napisał(a): Orientujecie się czy jest w Lublinie jakiś sklep stacjonarny z Garminami?
Aktywny Nadgarstek na Józefa Bema - boczna Godebskiego.

Jakieś zniżki na hasło? Wink
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości