Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelski Maraton Turystyczny
#71
II Grupa 200-tki.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#72
1sza grupa dla dystansu 200 km zaklepana dla Kofiego i Jego PDK Team (9 osób).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#73
A czy na starcie obsługa będzie miała głowę i czas żeby tego pilnować kto sobie która grupę i które miejsce zarezerwował? Jak komus zależy żeby wystartować w tej czy w tamtej grupie to przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka. Jak zaraz każdy zacznie sobie rezerwować miejsca to może się z tego zrobić potem więcej zamieszania niż pożytku Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#74
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): A czy na starcie obsługa będzie miała głowę i czas żeby tego pilnować kto sobie która grupę i które miejsce zarezerwował? Jak komus zależy żeby wystartować w tej czy w tamtej grupie to przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka. Jak zaraz każdy zacznie sobie rezerwować miejsca to może się z tego zrobić potem więcej zamieszania niż pożytku Wink

Podpisuję się pod tym obiema łapkami.
Nie róbmy z tego koncertu życzeń, to zadanie dla uczestników, żeby pilnowali kiedy startują. Podejrzewam, że pierwsze grupy będą "zapchane" tak, jak w tamtym roku, a przy ostatnich coraz wolniej będzie szło zbieranie ludzi.
Przypominam, że w tym roku biuro zawodów będzie miało więcej obowiązków. Prócz wydawania pakietów dojdzie wydawanie nadajników GPS, ich montowanie, uruchamianie i jeszcze odpowiadanie na pytanie "jaki dzisiaj dzień".
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#75
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): A czy na starcie obsługa będzie miała głowę i czas żeby tego pilnować kto sobie która grupę i które miejsce zarezerwował?
Tak, będę miał - to tylko dwie grupy: KBR startuje jako pierwszy na 300 km, a Kofi jako pierwszy na 200 km. I tyle.
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): Jak zaraz każdy zacznie sobie rezerwować miejsca
Ale ja już żadnych rezerwacji nie przyjmuję Smile Reszta uczestników, jak to ładnie napisałeś
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#76
Ok, ja tylko tak ogólnie zwracam uwagę na to Wink Ty zarezerwowales dwie grupy, Marek i Maciek wpisali swoje rezerwacje, zaraz ktoś może odnieść wrażenie, że faktycznie można sobie wcześniej zarezerwować miejsce i pojawić się na 5 minut przed startem, bo przecież mam rezerwację. A do tego na starcie pojawi Ci się jeszcze jeden czy drugi uczestnik zobaczy że jakies grupy mają jakies rezerwacje, o on o tym nie wiedział, bo jakby wiedział to też by chciał mieć rezerwację itp.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#77
Damian, ale nie porównuj pojedynczego uczestnika LMT, do "grupy kolarskiej" Big Grin Wink , która jedzie przez pół Polski by specjalnie przejechać LMT i musi wyjechać z Lbn w miarę wcześnie by dojechać do domu. Dlatego tak jak pisałem, puszczam dwie grupy jako pierwsze na 200 i 300 km, bo wyraźnie mnie o to prosiły. A reszta, tak jak pisałeś:
"przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka" Tongue
Dla mnie EOT.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#78
Każdy ma przydzielony numer startowy. Ja mając nr 30 jestem  w grupie drugiej ---  I 1-15, II 16-30. W kat. 200.    To proste . Wszyscy mają numery startowe, wyjeżdża po 15 osób w odstępach czasowych. Jak ktoś załapał daleki numer to jego sprawa. Nie widzę problemu.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#79
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): A czy na starcie obsługa będzie miała głowę i czas żeby tego pilnować kto sobie która grupę i które miejsce zarezerwował? Jak komus zależy żeby wystartować w tej czy w tamtej grupie to przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka. Jak zaraz każdy zacznie sobie rezerwować miejsca to może się z tego zrobić potem więcej zamieszania niż pożytku Wink

Zaraz zaraz Mości Panie Wink
Jak się pojawi informacja o której startują poszczególne dystanse to nie będzie problemu.
Chyba każdy potrafi podzielić ilość uczestników danego dystansu przez piętnaście i dodać po pięć minut między grupami. Do tego doda 30 min na montaż lolalizatora i ma czas swojego startu.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#80
(19-04-2019, 16:27)Mariobiker napisał(a):
(19-04-2019, 09:55)damian.s napisał(a): A czy na starcie obsługa będzie miała głowę i czas żeby tego pilnować kto sobie która grupę i które miejsce zarezerwował? Jak komus zależy żeby wystartować w tej czy w tamtej grupie to przyjeżdża o odpowiedniej porze, ustawia się w odpowiednim miejscu i czeka. Jak zaraz każdy zacznie sobie rezerwować miejsca to może się z tego zrobić potem więcej zamieszania niż pożytku Wink

Zaraz zaraz Mości Panie Wink
Jak się pojawi informacja o której startują poszczególne dystanse to nie będzie problemu.
Chyba każdy potrafi podzielić ilość uczestników danego dystansu przez piętnaście i dodać po pięć minut między grupami. Do tego doda 30 min na montaż lolalizatora i ma czas swojego startu.

Dokładnie.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości