Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelski Maraton Turystyczny
#81
Z tego, co pamiętam, pierwszy miał startować dystans 400.
A ponieważ nikt jeszcze nic na ten temat nie mówił, to ja poproszę na pierwszy ogień w tym dystansie Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#82
Jako organizator bardzo proszę o pozostawienie nam (sztabowi) decyzje jak startować będą poszczególne dystanse. Bezsprzeczne jest to, że pierwszy startuje dystans 400 a potem 300. Oba dystanse wystartują jeden po drugim. 200 wystartuje po jakimś czasie. KBR i PDK otrzymały możliwość startu jako teamy i jako pierwsze z konkretnych powodów. Co do pozostałych: informacje będą ogłaszane w komunikatach startowych. Napewno każdy wystartuje w dogodnym dla siebie momencie jeżeli wcześniej spełni wymogi wejścia do strefy startu. Tyle od organizatora. Dziękuję
Odpowiedz
#83
Czy nadajniki GPS będzie można wrzucić w plecak? 
Na PW jechałam tak.
Smile)))
Odpowiedz
#84
(19-04-2019, 20:34)marza napisał(a): Czy nadajniki GPS będzie można wrzucić w plecak? 

Na każdym maratonie można więc i na LMT nie powinno być inaczej Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#85
(19-04-2019, 10:21)mraugorzata napisał(a): ...Przypominam, że w tym roku biuro zawodów będzie miało więcej obowiązków. Prócz wydawania pakietów dojdzie wydawanie nadajników GPS, ich montowanie, uruchamianie i jeszcze odpowiadanie na pytanie "jaki dzisiaj dzień".
W tym roku nie będzie wydawania pakietów dzień przed?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#86
Tak z ciekawości, czemu koniec trasy prowadzi chodnikiem do Rąblowskiej? Tak ma być?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#87
(20-04-2019, 22:19)tomo napisał(a): Tak z ciekawości, czemu koniec trasy prowadzi chodnikiem do Rąblowskiej? Tak ma być?

A skąd takie przypuszczenia?
Odpowiedz
#88
(21-04-2019, 00:16)Noorbi napisał(a): A skąd takie przypuszczenia?
Z mapki z pierwszego postu. Od DDR do Rąblowskiej jest chodnik.

A tak przy okazji to na całej długości Śniadeckiego zrobili już asfalt?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#89
(21-04-2019, 07:22)tomo napisał(a): Z mapki z pierwszego postu. Od DDR do Rąblowskiej jest chodnik.

A przy chodniku jest asfaltowa ddr.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#90
(21-04-2019, 09:21)Mariobiker napisał(a): A przy chodniku jest asfaltowa ddr.

Mariusz, przyjrzyj się dokładnie śladowi GPX. DDRka jest niecałe pół kilometra wcześniej i prowadzi do Parczewskiej. Stąd moje pytanie czy to celowy zabieg, że trasa prowadzi akurat tym chodniczkiem.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości