Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3.05.2019, g.10 Lukoil, terenem do Nałęczowa
#1
Zapraszam na terenową ustawkę do Nałęczowa.
Za podrzucenie trasy dziękuję Noorbiemu- jest to to, co jechaliśmy na jesieni 2016.
Miejsce zbiórki- Lukoil przy rondzie Jana Pawła / Filaretów (chociaż teraz chyba ta stacja nazywa się inaczej, ale myślę, że wiadomo o co chodzi).
Dystans w obie strony- ok. 80 km, chyba, że będziemy coś modyfikować. Wyjazd bez spiny i ciśnienia na średnie.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Zobaczę jak będę miał poukładany grafik.... ale chęci wielkie są.
Odpowiedz
#3
W razie czego godzina startu do negocjacji. W obie strony.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Super... wolałbym wyjechać nieco wcześniej. 10.00?
Odpowiedz
#5
(01-05-2019, 18:46)Noorbi napisał(a): Super... wolałbym wyjechać nieco wcześniej. 10.00?

Nie widzę problemu.

Tak a propos... jak nikt nie przyjedzie, to pojeżdżę pewnie po okolicy, bo samej to mi się nie chce tak daleko jechać  Cool
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#6
Jedyna słuszna trasa terenowa do Nałęczowa wiedzie przez Łysą Górę.  Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Słuszna dla kogo Jurku....? Wygląda na to że Twoje trasy są najsłuszniejsze.?
Odpowiedz
#8
(02-05-2019, 00:49)Noorbi napisał(a): Słuszna dla kogo Jurku....? Wygląda na to że Twoje trasy są najsłuszniejsze.?

Oj tam, oj tam. Tak tylko sobie zagadałem dla podtrzymania dyskusji. Big Grin A tak na marginesie ta trasa przez Łysą Górę jest naprawdę ciekawa.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Ekhm... W związku z tym, że jak wczoraj zakładałam ustawkę to prognozy pokazywały na jutro 17 st. i przelotne opady, a teraz pokazują już gorszą pogodę, ewentualnych zainteresowanych proszę o sprawdzenie jutro ok. 9 czy ustawka jest aktualna.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
wybieram się i niestety muszę zmienić opony
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości