Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
300km edycja II
#1
Miało być 400, ale w tym roku pozostaję jeszcze przy 300km. [Obrazek: icon_smile.gif] Bardzo wstępnie trasa będzie wyglądała tak: https://ridewithgps.com/routes/30346716
Wyjazd podobnie jak w zeszłym roku o godz. 4.30. Zakładając, że forma również będzie taka sama powinniśmy wrócić w okolicach godz. 21.00. Tak naprawdę wyjdzie nam trochę więcej tych kilometrów bo zakończenie jest na tamie, a trzeba jeszcze dojechać do domów. Ale jakoś się doczołgamy.
Liczba miejsc niestety ograniczona bo planuję pojechać w grupie do 15 osób.

Wyjazd 20 lipca, godz. 04.30, Skrzyż Spół. Pracy/Węglarza
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ciekawa propozycja Wink
O g.8:00 kończę pracę więc strata będzie duża ala może uda mi się was dogonić Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
(25-06-2019, 09:31)Mariobiker napisał(a): Ciekawa propozycja Wink
O g.8:00 kończę pracę więc strata będzie duża ala może uda mi się was dogonić Big Grin
Ambitnie.  Rolleyes Ale Ty mógłbyś to zrobić.  Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Masz rację Jurku.
3,5 h to około 90 km więc orka by była niezła Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
(26-06-2019, 11:54)andriu68 napisał(a): Ja bym pojechał ,ale boję się o pomówienia o "biegunkę" kilometrową.
Jako jeden z moderatorów tego forum przeglądam je regularnie, czytam każdego posta. Nigdzie nie widziałem by ktoś Mariobikerowi coś takiego zarzucił na tym forum. Więc wszystko co jest poza forum, niech będzie dalej poza forum. Dziękuję i życzę wiatru w plecy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
jak nie było, to niech będzie:

A Mario to tylko klapki na oczach, i klepie te kilometry, jedyną rzecz jaką widzi podczas swoich wycieczek to swoje przednie koło lub tylnie koło Andrzeja.
Odpowiedz
#7
(26-06-2019, 13:08)Rado napisał(a): Jako jeden z moderatorów tego forum przeglądam je regularnie, czytam każdego posta. Nigdzie nie widziałem by ktoś Mariobikerowi coś takiego zarzucił na tym forum. Więc wszystko co jest poza forum, niech będzie dalej poza forum.

Gdyby takie zdarzenie miało miejsce na forum na pewno moje reakcja nie była by tak delikatna.
Jakoś wcześniej nikomu nie przeszkadzało trzepanie kilometrów dopiero teraz pojawiają się głupie komentarze.
Kiedyś ktoś powiedział że "KOLOR" nie ma znaczenia jak widać chyba się mylił Wink



(26-06-2019, 13:35)radzik napisał(a): A Mario to tylko klapki na oczach, i klepie te kilometry, jedyną rzecz jaką widzi podczas swoich wycieczek to ...

Radzik polecam wycieczki z dziewczynami Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Halo Koledzy,
to nie wątek o ściganiu, prywatnych wycieczkach, czy perystaltyce jelit.
Jurku reaguj.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
(26-06-2019, 14:32)Bart napisał(a): Halo Koledzy,
to nie wątek o ściganiu, prywatnych wycieczkach, czy perystaltyce jelit.
Jurku reaguj.

Bartq, ja tam nie wiem, nie znam się, nic nie widziałem  Tongue Big Grin 
Jedno mogę napisać, że ten wyjazd to na pewno nie ściganie, bo zakładam średnią 22km/h. Podobnie jak na poprzednim wyjeździe chciałbym, żeby sił spróbowali ci, którzy wcześniej nigdy o takim dystansie nie myśleli. 
Ale niestety muszę dodać, ze "zwłok" po drodze nie będę zbierał.  Tongue I chciałbym, żeby każdy miał ze sobą zapasową dętkę. Pompkę i łyżki wezmę. Postoje średnio co 40km. Jak znajdę jakieś miejsce (a może ktoś obczaja coś na tej trasie) to zatrzymamy się na ciepły posiłek.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
22 km/h srednia brutto czy netto? Ile jest jeszcze wolnych miejsc. Rozważam. Tylko nie wiem czy dam rade...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości