Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019
#1
Już najwyższy czas by założyć Sztab Akcji w ramach tegorocznej charytatywnej akcji PDPZ: https://www.pdpz.pl/
W tym roku Wielka Uliczna Zbiórka odbędzie się w niedzielę 24 listopada.

Tradycyjnie już od bodajże 5 lat (?) w ramach PDPZ Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" jako oficjalnie zarejestrowany Sztab Akcji przygotowuje Charytatywną Listopadową Masę Krytyczną, gdzie lubelscy rowerzyści podarowują dzieciom dary oraz zbiera dary w wybranym supermarkecie "Stokrotka".

W związku z powyższym zbieram chętnych wolontariuszy do udziału w tej jakże szlachetnej inicjatywie. W piątek 29.11 na Masie Krytycznej raczej wolontariusze nie będą potrzebni (no chyba, że jako kierowcy cargo bike, do którego /których będziemy zbierać dary), za to w niedzielę 24.11 jak najbardziej - tak byśmy mogli mieć system "zmianowy" podczas zbiórki darów w Stokrotce.

Kto chętny?

1. Rado
2. tomaszo13
3. Paweoo
4. mraugorzata
5. sobol
6. Jakub P.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Wpisuję się na listę "trybu zmianowego" Wink
Odpowiedz
#3
W ubiegłym roku wyeliminował mnie antybiotyk, ale w tym roku chętnie pomogę w stokrotce.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Będę w stokrotce
Odpowiedz
#5
Piąty
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Nasz Sztab Akcji został zarejestrowany pod nr 152.
Dary dzieciakom będziemy zbierać w najbliższą niedzielę w Stokrotce przy ul. Onyksowej 6 w godz. 10.00 - 15.00.
Kto w jakich godzinach chce stać? Najlepiej by te minimum 2 osoby były "na warcie".
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(20-11-2019, 16:06)Rado napisał(a): Nasz Sztab Akcji został zarejestrowany pod nr 152.
Dary dzieciakom będziemy zbierać w najbliższą niedzielę w Stokrotce przy ul. Onyksowej 6 w godz. 10.00 - 15.00.
Kto w jakich godzinach chce stać? Najlepiej by te minimum 2 osoby były "na warcie".

Myślę, że przy tak podanych godzinach powinnam być z pewnym poślizgiem po 10 (10.20?) i w sumie chyba będę mogła zostać do końca.
Nie wiem, jak było rok temu, ale im dłużej stoimy, tym jednak więcej osób się przyda do liczenia, ważenia, pakowania itp. Postaram się nie zapomnieć o wadze bagażowej (o ile jej komuś ostatnio nie pożyczaliśmy  Blush  ), to będzie łatwiej policzyć ile kg się uzbierało.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
(20-11-2019, 17:24)mraugorzata napisał(a): im dłużej stoimy, tym jednak więcej osób się przyda do liczenia, ważenia, pakowania itp.
Słusznie, no i oczywiście im większy zrobimy "tłok", tym klienci Stokrotki łatwiej nas zauważą Big Grin - przypominam o założeniu koszulek RL'a.
(20-11-2019, 17:24)mraugorzata napisał(a): Postaram się nie zapomnieć o wadze bagażowej
Super. Przyda się.

Aha, jutro ok. 17.00 jadę po identyfikatory dla Wolontariuszy. Więc jeśli ktoś chce jeszcze pomóc w akcji jako Wolontariusz, to niech tutaj się zgłasza. Dzięki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(20-11-2019, 18:36)Rado napisał(a): Słusznie, no i oczywiście im większy zrobimy "tłok", tym klienci Stokrotki łatwiej nas zauważą Big Grin - przypominam o założeniu koszulek RL'a.
Z tym tłokiem to bym uważała Angel  Z tego, co pamiętam, 2 lata temu zwracałam uwagę, że zasłaniami plakaty i koszyki, a ponadto ludzie bardzo dziwnie patrzyli, jak w międzyczasie przeliczaliśmy i przeglądaliśmy wszystko. Wiadomo- chodziło o to, żeby jeszcze we czasie zbiórki oszacować ilość zebranych rzeczy, ale dla kogoś, kto o tym nie wiedział, mogło to wyglądać tak, jakbyśmy coś chcieli sobie przywłaszczyć. Trzeba więc na to zwrócić uwagę, żeby nie odstraszać darczyńców  Wink
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
Ja będę w tym brał udział pierwszy raz jako wolontariusz i mam zamiar być na miejscu całe 5h, choć opóźnienie może, ale nie musi, być ze startem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości