Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.06 godz. 8.00 PKP Kazik, Nałęczów MTB
#21
Faktycznie nie zauważyłem :Smilejuz bede wiedzial - dzieki za odpowiedz. Jak mowisz ze moze byc ciezko to sobie odpuszczę tym razem i nie bede cwaniakowal SmileZaczekam na kolejne wypady -Powodzenia
Odpowiedz
#22
Noorbi to starszy trzepak, wiec powinienes dac rade, a jak sie zatrzesz, to zrobisz godzinna pauze i JurekS zgarnie Cie wraz z trzepakow zgraja, tam z kanapka w reku dasz rade.
O szczegoly pytaj Damianka.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#23
Bart ma chyba najwięcej punktów reputacji na forum, więc możesz na jego radach śmiało polegać. Chyba, że zapytasz go o jakieś miejsce gdzie można dobrze zjeść.
Odpowiedz
#24
No to mi troche ochoty narobiliście, bede miał o czym myślec do wieczora :Smilejeszcze dla pewności dopytać: 7:10 ruszacie PKP do Puław? Jako ze jestem nowy sorki jak zadam głupie pytanie. Dużo osób jedzie?
Odpowiedz
#25
(17-06-2016, 13:55)Seba napisał(a): Jako ze jestem nowy sorki jak zadam głupie pytanie. Dużo osób jedzie?
Jeżeli zalezy Ci na ilości Wink to musisz wsiąść w pociąg o 8.15. albo zgarniemy Cie gdzieś po drodze jak napisał Bart Big Grin Jeżeli chcesz, żeby bolało Wink to jedź z Norbim.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Pytam z ciekawości Smile nie zależy mi na ilości ale sam wolałbym nie kręcić Wink
Odpowiedz
#27
(17-06-2016, 14:33)Seba napisał(a): sam wolałbym nie kręcić Wink
No jak sam, Noorbi jak mówi, ze jedzie to jedzie Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Juz sie namyslilem i jadę Smile Mam nadzieje ze mnie ktoś przygarnie i wytłumaczy co trzeba wiedzieć i bedzie fajnie. Trzeba być wcześniej?
Odpowiedz
#29
Jasne, ok 20 min  przed odjazdem ciapongu--- bilet i takie tam Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#30
Lightbulb 
Uwaga!!!!!
W międzyczasie musiał zmienić się rozkład jazdy i nie ma już pociągu którym mieliśmy jechać. Proponuję wyjechać nieco później czyli 8.15 a więc zbiórka z biletami w ręku 8.00. Co Wy na to?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości